Їздили до моїх батьків у гості, моя мати одразу помітила, що Інна ходить без настрою та всіляко уникає мене. Коли вже в машині я запитав у неї в чому ж справа, вона почала скандал

Мені не вперше за своє життя довелося одружитися, як і моїй дружині Інні. Ми у шлюбі вже два роки. Інна була заміжньою аж чотири рази. З першим чоловіком вона розійшлася з-за того, що він її розлюбив, другий кинув через те, що спочатку зустрічався з нею та з іншою дівчиною, в результаті віддав перевагу іншій, третій зрадив, коли вони вже рік були одружені, а від останнього Інна завагітніла, після чого він її кинув, йому дитина була не потрібна.

Я ж був одружений лише два рази. З першою дружиною прожив всього пів року, не зійшлися характерами, а друга вимагала від мене занадто багато.

Чесно скажу, мене не бентежило те, що Інна була в шлюбі стільки разів. Я її чудово розумію, загальна проблема нас навіть зблизила.

Звичайно ж, як це буває у кожної пари, на початку все було просто неймовірно. Дружина щоранку радувала мене смачними сніданками, я їй дарував квіти, а також різні подарунки. Пізніше ми дізналися, що скоро станемо батьками. Ми сильно зраділи цьому, але потім мою дружину ніби хтось підмінив, наші відносини сильно погіршилися. Я все це списував на вагітність, стрибки гормонів, а з ними й настрою, думав справа в цьому, але чим далі це все заходило, тим більше я починав сумніватися в такому припущенні.

До всіх цих проблем додалася ще її дочка. У цієї дитини дуже важкий характер, останнім часом Таня часто у нас залишається, мені непросто з нею справлятися.

Зараз, за останні два тижні ми не обмовилися і слівцем. А все тому, що я просто пізніше повернувся додому дуже втомлений та через це мені не хотілося ні про що розмовляти, а скоріше лягти спати. Інні це все не сподобалося та вона влаштувала мені скандал, мовляв, я не звертаю на неї увагу.

Одного разу ми їздили в гості до моїх батьків. Вони покликали нас, щоб віддати деяку частину врожаю, бо дуже багато його вродило. Звісно моя мати помітила, що Інна ходить без настрою та ніякої уваги на мене не звертає. Коли я все помістив у машину й попрощався з батьками, по дорозі додому вирішив запитати у дружини, що ж відбувається. Вона знову почала істерику, хоча я поставив питання абсолютно спокійно.

Дружина зовсім охолола, я не очікував, що коли-небудь наші відносини дійдуть саме до такого піку. Інна після цієї розмови почала зовсім уникати мене та не хоче як-небудь зі мною контактувати, перестала дзвонити, коли я повертався додому, припинила цікавитися як я.

Досі зрозуміти не можу в чому зробив помилку, що вона на стільки сказилася. Мені вона дійсно дорога, у нас повинна народитися спільна дитина, якої у мене ніколи не було з попередніми дружинами, для мене це щось нове та мені хотілося б цю радість поділити з Інною, але, мабуть, все йде до того, що черговий мій шлюб зазнає невдачі.

Оцініть статтю
Їздили до моїх батьків у гості, моя мати одразу помітила, що Інна ходить без настрою та всіляко уникає мене. Коли вже в машині я запитав у неї в чому ж справа, вона почала скандал