“Якщо робота поза офісом, то це не робота.”

Моя подруга Христина нещодавно перейшла на четвертий курс, по факультеті “Журналістика та рекламна діяльність”. Їй дуже подобається брати інтерв’ю, писати статті та інші схожі речі.

Христині справді підходить ця професія. Адже, вона приємна та відкрита у спілкуванні, з нею дуже легко та комфортно. Вона є дружньою та душею компанії. Знаходить контакт з кожним. Та притягує до себе людей.

Пів року тому, Христина знайшла підробіток (у себе) вдома. Вона працювала контент-менеджером. Писала тексти, статті для компанії та вела сторінки у соціальних мережах. Їй подобається її робота, адже у комфортних умовах та займається улюбленою справою й отримує за це кошти.

А от її батьки та родичі так не вважають. Вони привикли, що робота повинна бути з восьмої по шосту годину, з двома вихідними. Вони вважали, що це не робота. Тому не ставилися до цього серйозно.

Вважали, що Христина нічим не займається, лише сидить за комп’ютером та маячнею займається. Коли Христина каже, що зайнята, оскільки працює. То вони відповідають, що це не важлива й не серйозна робота, тому нічого не станеться, якщо відволічеться. Або коли вона втомлюється, то вони кажуть: “Ти ж нічого не робила, тільки цілий день граєш в комп’ютері.”

Христині уже набридло доказувати, що це не так. Та вона уже не звертає увагу на їхні слова та вчинки. Вона розуміє, що пояснювати немає смислу, адже у них є свої звички та своя думка, яку уже не змінити.

У Христини появився молодий чоловік, який підтримує її у всьому, у всіх її справах та починаннях. Сам працює перекладачем, але в офісі. Але найголовніше, щоб тобі подобалося та було комфортно, а все інше це всього лиш нюанси.

Христина з Андрієм чудова пара, які по-справжньому кохають одне одного. А батьки уже не настільки докучають роботою, а помалу починають ставитися серйозніше, хоча ще іншої думки про дистанційну роботу.

Оцініть статтю
“Якщо робота поза офісом, то це не робота.”