ЯКОСЬ ІРИНА ПОЗИЧИЛА ДРУГОВІ 10 000 ГРИВЕНЬ І ЧЕРЕЗ ТРИ ТИЖНІ ПОЧАЛА ВИМАГАТИ ГРОШІ НАЗАД, ЗНАЮЧИ У ЯКОМУ ВІН СТАНОВИЩІ. ЗАСТОСОВУЮЧИ ПОГРОЗИ ТА МАНІПУЛЯЦІЇ, ЗМУСИЛА ТОВАРИША ТЕЛЕФОНУВАТИ ДО УСІХ РОДИЧІВ І ЗНАЙОМИХ, ТІЛЬКИ ЩОБ ГРОШІ ПОВЕРНУЛИСЬ ДО НЕЇ

На околиці нашого містечка живе дядько Василь. Всі знають його як батька дуже працьовитої медсестри Ірини, яка за першим дзвінком може прийти до будь-кого та поміряти тиск чи надати безкоштовну медичну допомогу.

Попри те, що місто зовсім невелике, для Ірини у вільний час все одно знайдеться багато роботи. То у тітки Лесі із сусіднього будинку раптово піднялась температура, то у когось дивні червоні плями на плечах. Ніколи вона не могла відмовити людині, яка потребує допомоги, а тим більше не могла взяти за це гроші, бо здоров’я для неї було на першому місці.

Пізніше жінка почала винаймати дешеве приміщення і переробила його на пункт надання безкоштовної психологічної допомоги для всіх, хто мав у цьому потребу. Слава про добродушну Ірину навіть виходила за межі міста, про неї писали статті в газетах, брали інтерв’ю та знімали сюжети. Усі були здивовані, що в сучасному світі існують такі альтруїстично-щедрі люди.

Я згодом знайшла роботу в столиці та змушена була переїхати. Через насичений графік рідко коли вдавалось добре відпочити, а навідатись у рідні краї взагалі не виходило. Але пройшло два роки і я врешті вирвалась на свою малу Батьківщину.

Тут мені розповіли, що медсестра Ірина вийшла заміж і сильно змінилась. Її чоловік спершу здавався таким ж добрим, як і вона, але, очевидно, все виявилось навпаки.

Коли Ірина збиралась їхати на черговий виклик-прохання до моєї колишньої сусідки, чоловік почав нервуватись, а коли та повернулась додому, то сказав, що вона дарма старається, що люди невдячні і пора б брати гроші за свої послуги.

Відтоді жінку ніби підмінили. Всі її принципи кардинально змінились.

А ще мені розповіли дуже цікаву історію. Близький друг Ірини якось попросив у неї 10 000 гривень, які вона позичила йому, але буквально за три тижні почала вимагати повернути гроші назад, чудово розуміючи, що він цього зробити не може. Її друг просив, аби жінка ще трохи почекала, але та була непохитною та просила шукати кошти будь-якою ціною, бо їй вони зараз потрібні більше.

Хлопчині довелося телефонувати до всіх родичів та знайомих, аби нашкрябати тих 10 000 гривень. Чому Ірині так сильно були потрібні гроші вона пояснювати не хотіла навіть попри те, що це її найкращий друг.

Ось такі цікаві метаморфози можуть відбуватись із людьми, коли вони виходять заміж і коли більше двох років не навідуєшся в рідний край.

 

Оцініть статтю
ЯКОСЬ ІРИНА ПОЗИЧИЛА ДРУГОВІ 10 000 ГРИВЕНЬ І ЧЕРЕЗ ТРИ ТИЖНІ ПОЧАЛА ВИМАГАТИ ГРОШІ НАЗАД, ЗНАЮЧИ У ЯКОМУ ВІН СТАНОВИЩІ. ЗАСТОСОВУЮЧИ ПОГРОЗИ ТА МАНІПУЛЯЦІЇ, ЗМУСИЛА ТОВАРИША ТЕЛЕФОНУВАТИ ДО УСІХ РОДИЧІВ І ЗНАЙОМИХ, ТІЛЬКИ ЩОБ ГРОШІ ПОВЕРНУЛИСЬ ДО НЕЇ