Як жінка пішла від чоловіка і прихопила за собою торт

Олег чекав Ларису все своє життя. Йому здавалося, що кращої жінки просто не існує на землі. Лариса була бездоганною – вона прекрасно вдягалася, мала вишуканий смак аксесуарів та парфумів.

Якось Олег запросив Ларису до себе на вечерю. Чоловік вмів куховарити, тому хотів вразити жінку своїм талантом. Олег приготував розкішні супи, салати, запік курку. Він думав, що якщо все пройде гладко, то після цього вечора зробить Ларисі пропозицію.

Сталося так, що чоловік не подбав про десерт, а Лариса швидко постукала у двері. Олег вирішив, що після вечері вони з Ларисою вийдуть у місцевий супермаркет по торт.

Лариса була вражена розкішним прийняттям Олега. Її схвилювало те, як чоловік поставився відповідально до їхньої зустрічі. Вона хвалила свого бойфренда, постійно вигукуючи йому «браво». То їй суп посмакував, то курочка була надто хрумкою. Олег млів у цих похвалах, він аж розтанув. І вирішив для себе, що після того, як вони поп’ють чай з тортом, зробить жінці пропозицію.

Після ситної вечері молода пара попрямувала у супермаркет.

  • Олежику, які дорогі ціни на ці торти! Треба було сказати мені, я б постаралася щось спекти, – не замовкала Лариса.
  • Ой, Ларисочко, я готовий заплатити будь-яку ціну, тільки щоб було смачно.
  • Не знаю, я вважаю, що продукти неважливі, на них можна економити, – торохтіла Лариса.

Олега зачепила така жадібність. Це було для нього добрим дзвіночком.

Лариса знайшла полицю із оціненими тортами «жовтими цінниками». Жінка казала, мовляв, навіщо переплачувати, якщо можна купити той самий продукт дешевше.

Олег знизав плечима, і вони пішли додому.

  • Олежику, а ось ти стільки наготував вишуканих страв. Скільки тобі все обійшлося?
  • Не знаю, мабуть, десь 5 тисяч гривень, – відповів Олег.
  • І це при твоїй зарплаті менеджера з окладом 8000 гривень? – торохтіла Лариса. – Знаєш, я гадаю, що такі суми, витрачені на їжу – це занадто. Можна витрачати на одяг, послуги салону, але не на їжу.

Тут Олег скипів:

  • Знаєш, Ларисо, такий вечір раз у житті, саме тому і вартий для того, щоб тратитись. Якщо ти цього не розумієш, то я не винен. Загалом я гадаю, що нам не варто зустрічатись більше.
  • Хм, всі ви чоловіки – однакові. А торт заберу за собою, я ж його оплатила, – фиркнула Лариса.

Жінка так і не дізналася, який сюрприз її міг очікувати, якби не характер!

Оцініть статтю
Як жінка пішла від чоловіка і прихопила за собою торт