Як, я з своїм другом покохали одну і ту ж саму дівчину.

Двоє хлопців, які знайомі та дружать ще зі шкільної парти покохали одну і ту ж саму дівчину, свою однокласницю Соломію. Вона була красунею та дуже талановитою, вона малювала дуже красиві картини. Часто малювала природу: річку, небо, сонце, квіти та інші схожі картини.

Хлопці з Соломією навчалися разом в одній школі, дівчина була молодшою на два роки. Та обом хлопцям припала до душі.

Для хлопців була дуже важлива їхня дружба, вони пройшли разом й горе й радість, підтримували одне одного та завжди допомагали одне одному. Тому вони домовилися, що не будуть сваритися. Та кого б не обрала Соломія, ніхто не буде заважати їхнім стосункам.

“Я знаю Ігорю більше ніж себе й завжди готовий підставити йому своє плече. Він для мене один з найрідніших людей. За нього, я готовий віддати своє життя.” – сказав Микола.

Ззовні, хлопці були дуже різними. Микола — світловолосий, з веснянками та дуже високий. А Ігор — русоволосий, середнього зросту та з голубими очима.

А от характером доволі схожі, обоє хоробрі, сильна та дуже добрі. Завжди готові прийти на поміч кожному.

От одного дня, я та Ігор вирішили піти до Соломії, щоб вона обирала.
Прийшли, ми до дівчини, відкрила її молодша сестра та покликала Соломію. Вона була дуже схвильована й не розуміла чому ми прийшли. Соломія була дуже госте приємною, запросила у дім, пригостила усім чим мала. Вона справді дуже хороша, дуже ввічлива та дуже привітна дівчина.

Ігор каже: “Соломія ти нам дуже подобаєшся. Ти прекрасна, дуже чуйна та добра дівчина.”

Далі, я додаю: “Ми тебе кохаємо, та хочемо щоб ти обрала когось, а інший ніколи не буде заважати.”

Соломія відповідає нам: “Хлопці ви дуже хороші, сильні, сміливі, щирі. Мені дуже приємно, що ви такі відверті зі мною. Але на жаль, я не можу відповісти взаємністю ні одному, ні другому. У мене є наречений, тому ми зможемо тільки дружити. Ви справді чудові, мені дуже шкода, що я вам відмовляю.”

– Ми попрощалися, та побажали Соломії безмежного щастя.

Ми засмутилися, що з Соломією нічого не вийшло. Але, ми були дуже раді за неї, вона справді заслуговує справжнього щастя та взаємного кохання. Також, ми були щасливі, що ми не втратили нашу дружбу та не посварилися одне з одним.

Уже пройшло чотирнадцять років. У Ігоря є кохана дружина та спортивний синочок. Я став хресним батьком для його сина. Я теж зустрів свою другу половинку та скоро у нас народиться донечка.

Я радий, що ми з Ігорем досі дружимо. Я по-справжньому ціную нашу дружу. Дружба ціною життя. Ігор є хорошим батьком та чоловіком. Його дружину звати Леся, вона дуже мила та відкрита дівчина. А син Марк прекрасний молодий футболіст, зараз йому дванадцять років та дуже схожий на свою матір.
Моя розумна та красива дружина, через два місяці народить мені таку красуню, як вона. Познайомилися ми п’ять років тому, це було кохання з першого погляду й думаю назавжди. З Вікторією дуже цікаво, ми можемо говорити про все, на усі теми. Вікторія є для мене одною з найважливіших людей, вона є для мене усім.

Ми часто проводимо час сім’ями, проводимо разом вихідні та святкуємо усі свята. Ми щасливі, що у нас є такі чудові друзі.

 

Оцініть статтю
Як, я з своїм другом покохали одну і ту ж саму дівчину.