“Як я міг?” – питав себе Григорій, прямуючи до суду

Поки Григорій прямував в сторону суду, його не покидала єдина думка:

«- Як я міг повірити цій жінці? Як я тільки посмів впустити її у свій будинок?»

За день до цього відбулася чергова сварка між дочкою Григорія, Анфісою, та її мачухою, Ларисою Петрівною. Черговою вона була для Анфіси та Лариси, про те, що вони сваряться на постійній основі батько дівчинки не знав. Мачусі захотілося затіяти генеральне прибирання в будинку, а у падчерки були борги по навчанню, тому вона вирішила закритися у своїй кімнаті та розібратися з ними. Ларисі Петрівні звичайно це не сподобалося й вдерлася до неї з криками, на що Анфіса грубо відповіла:

– Ти мені не рідна мати, щоб так зі мною розмовляти! Яке ти маєш право?

Мачуху зачепили ці слова й вона сильно вдарила дівчинку по обличчю. Анфіса розплакалася та втекла з дому в те місце, де міг її знайти тільки тато. Після почутого Гриша підійшов до своєї дружини й став скандалити з цього приводу з нею. Так вже триває протягом двох років. Спочатку Лариса намагалася обговорити поведінку їх дочки зі своїм чоловіком, але пізніше взялася за виховання дівчинки сама. Виходить у неї дуже погано, постійно все закінчується сварками.

Мало того, що ця жінка намагається виховати Анфісу, так ще й до Григорія дібралася. Він був вражений тому, на скільки сильно вона любить все та всіх контролювати. Він не раз просив трохи змінити приготування деяких страв, тому що він звик до того, як готувала дружина до Лариси, але на це вона відповідала «їстимеш тепер те, що готує тобі нова дружина. Забудь ти вже її. Тим більше я готую краще, ти просто ще не розкуштував». Чоловік досить довго терпів такі витівки Лариси Петрівни та тільки вже після того, як вона підняла руку на його дочку, він відразу зрозумів, що далі стане тільки гірше й потрібно розлучатися з нею.

– Тату, я не хочу більше жити з мачухою. Вже краще живімо одні, – просила Анфіса свого батька, коли той її знайшов на дерев’яному містку біля озера. А він своєю чергою вже теж все вирішив, більше цієї нестерпної жінки не буде в їхньому житті.

Хоч Григорію і було важко після відходу першого кохання, але він не став продовжувати співжиття з Ларисою. Йому набагато дорожча його дочка. Батько ніколи не дасть в образу свою маленьку дівчинку, навіть якщо це буде його дружина за законом.

 

Оцініть статтю
“Як я міг?” – питав себе Григорій, прямуючи до суду