Як склалася доля батька-одинака, якому випадково надіслали мільйон на картку

Олег – багатодітний батько. У нього прекрасних четверо дочок, яких чоловік любить безмежно. Він пам’ятає кожної час народження, може навіть сказати щохвилинно.

Дружина Олега, оскільки родина жила зовсім незаможно, сказала чоловікові, що вона від нього йде геть, адже, мовляв, зустріла чоловіка своєї мрії. Батько не відмовився від власних дітей. Навпаки, він пішов на ще одну роботу, аби всіх забезпечити.

Якось у родині Олега була чимала скрута. Старші дівчатка йшли у школу, треба було купити все начиння. Батько сушив голову, де взяти грошей. І ось вмить на його телефон прийшла смс. Олег мало не впав – хтось надіслав йому на картку аж мільйон гривень.

Чоловік не повірив своєму щастю, а потім подумав, як йому вчинити, адже з однієї сторони гроші чужі, проте з іншої – це ж мільйон гривень!!!

Сумління Олега довго боролось, проте вкінці чоловік зателефонував до банку і повідомив про дивний платіж. Виявилось, що таємним меценатом став фінансист з Києва, який мав здійснити грошовий трансфер і просто похолов, коли зрозумів, що набрав не ті дві останні цифри у номері картки.

Фінансист зрадів, що клієнт виявився порядним, адже зараз таких мало зустрінеш. У винагороду для Олега банк надіслав десять тисяч гривень. Радості чоловіка не було меж, адже тепер він зможе допомогти дітям!

 

Оцініть статтю
Як склалася доля батька-одинака, якому випадково надіслали мільйон на картку