Як моя подруга добилася успіху від прибиральниці до власниці свого бренду.

Коли мені було тринадцять років, я познайомилася з одною дуже хорошою дівчиною, її звали Наталя. Вона була новенькою у нашому класі, спочатку дуже соромилася, але потім влилася в колектив та з усіма подружилася.

Насправді, Наталя дуже дружелюбна та щира дівчина, яка дуже любить малювати, як на папері так і робити різні макіяжі. Завжди мріяла стати візажистом, завжди інтересувалася як це, інтересувалася косметикою та іншими схожими справами. Вона є прикладом того, як зі своєї мрії та захоплення можна відкрити перспективну справу по душі.

Коли їй настало шістнадцять років, вона влаштувалася на підробіток прибиральницею у одному з кафе. Наталя хотіла назбирати собі кошти на навчання та мріяла відкрити свою справу, щоб забезпечити своє майбутнє.

Жила вона тільки з батьком, оскільки мати загинула ще коли їй було десять років. Батько, від ранку до вечора на роботі. Тому з домашніми обов’язками справлялася вона сама, а у вихідні з батьком обоє. Але вона не скаржилася, а завжди говорила: “Я ціную те, що у мене є. У мене є дах над головою, я сита та найголовніше у мене є батько та його велика любов до мене.”

Хоча, їй було важко усе встигати, по при все вона старалася та справлялася з усіма труднощами, які були у неї на шляху.

Поступила дівчина на економіста, також пішла на курси по візажу. Через роки, почала виробляти свій бренд косметики, це стало її справою усього життя. Найголовніше, що їй це подобалося та приносило досить великий прибуток. Та вона може забезпечити себе, свого батька та свою майбутню сім’ю. Вона не цурається свого минулого, оскільки це їй допомгло та показало, що якщо є бажання то можна усього досягнути. Також, Наталя займається благодійністю, вона є дуже доброю, щедрою та щирою. До усіх є ввічливою та завжди старається допомогти.

Наталя дуже любить собак та відкрила притулок для бездомних собак. Вона хоче, щоб вони жили в теплі, мали їжу, воду та хороший догляд. Також, активно шукає для них хороших хазяїнів.

У Наталі дуже велике та добре серце. Її батько може гордитися своєю дочкою.

Оцініть статтю
Як моя подруга добилася успіху від прибиральниці до власниці свого бренду.