Як kарантин врятував мене від весілля

Ні, не думайте, чоловік в мене прекрасний і з ним ми одружились. Питання було в іншому – я не хотіла весілля, страшенно не хотіла. Вважаю, що це марна трата грошей, які заробити зараз і так нелегко.
Ми в стосунках з Юрком вже 4 роки. Познайомились в соціальних мережах, довго переписувалися, потім зідзвонювалися і, нарешті, вирішили зустрітися. Трохи поспілкувавшись, дійшли висновку, що ми прекрасно доповнюємо один одного. Почали будувати грандіозні плани про наше спільне світле майбутнє, так напевно роблять всі закохані парочки.

Звичайно, запити у нас не дитячі, своя квартира, машина, а тоді вже й про діточок можна подумати. Ми обоє працювали на невеликій фірмі, але з такою зарплатнею наші плани ми реалізували б, напевно, років через п’ятдесят, а тоді ми планували вже бути щасливими пенсіонерами. Саме тому порадившись, вирушали разом на заробітки за кордон. Там, звичайно, даремно грошей ніхто не платить, але доклавши зусиль можна заробити непогано. Ми влаштувались на шоколадну фабрику.

Приїхавши додому, надумали узаконити свої стосунки. Звичайно наші батьки наполягали робити гучне святкування, але я була проти. Юра ставився до того нейтрально, але все-таки, більше підтримував мене. Ми прекрасно розуміли, що це дійство обійдеться нам десь у пів квартири, тобто два роки наших старань просто йдуть коту під хвіст.

Я стояла на своєму і не піддавалась ні на які вмовляння. Через те було багато конфліктів і непорозумінь, але й доля вирішила мене підтримати. Розпочалась еnідемія. Так, знаю, загалом це жахлива ситуація, багато людей хворіють, помирають, але мені вона зіграла на руку, як нікому. Це була достатньо поважна причина, аби переконати всіх моїх рідних в тому, що весілля робити не потрібно.

Отож, ми розписалися, взяли шлюб, і відмітили цю прекрасну подію в вузькому сімейному колі. Не шкодую, що вчинили саме так, адже тепер ми живемо в своїй власній квартирі. Звісно, епідемія внесла корективи в спосіб життя кожної людини, але в ці сумні моменти я намагаюсь думати про те, як вона мене виручила. Все в цьому світі не даремно і навіть найбільший мінус має свої плюси.

 

Оцініть статтю
Як kарантин врятував мене від весілля