Я заробляю, а дружина лише витрачає мої кошти.

З Ларисою я одружений уже п’ять років, також у нас є чотирирічна донька. Працюю я в офісі, заступником керівника. Зарплата хороша та умови праці теж чудові.

А дружина лише витрачає мої кошти й більше нічим не займається. Донька завжди у садочку, я її забираю й потім вдома з нею провожу час. Лариса зовсім не приділяє увагу, нашій кровинці.

Також по дому вона теж нічого не робить, прибиранням займається клінінгова компанія, а їжу замовляє доставкою. Й на роботу вона теж не ходить, лише на шопінг та на інші жіночі процедури.

Мені не шкода для неї грошей, може тратити. Але ж чому не зробити, щось взаємно. Приділити мені та нашій доньці, увагу та турботу. Чому б не приготувати смачну вечерю.

Всякий раз, коли я прошу хоча б трішки прибрати у квартирі або зробити що-небудь по дому вона постійно незадоволена й каже мені що ця робота не для неї. Взагалі для моєї коханої дружини, роботи не існує.

Вона не вміє проявляти свою любов та уваги, а лише вміє приймати. Я кохаю її та мені не приємно, що вона так холодно себе поводить.

У нас через це виникають суперечки…
Я сподіваюся, що ми знайдемо компроміс та я нарешті відчую турботу від дружини. А якщо ні, то думаю нам краще розлучитися. Я старався зі всіх сил врятувати ці стосунки, але якщо старання не взаємні, то вони просто марні.

Оцініть статтю
Я заробляю, а дружина лише витрачає мої кошти.