Я вірила йому, але тільки до тих пір, поки не знайшла його заначку. Захована була чимала сума грошей та, головне, в самому видному місці

– Ти можеш мені довіряти, рідна. Я ні в чому тебе не буду обманювати, – сказав мені одного разу чоловік. Я вірила йому, але тільки до тих пір, поки не знайшла його заначку. Захована була чимала сума грошей та, головне, в самому видному місці. Я думала, що у нас не буде ніяких секретів, але мабуть помилялася. Без поняття що це за гроші, але запитати точно варто.

До слова, я давно почала помічати дивну поведінку мого чоловіка. Він став часто пропадати, в сенсі, може не брати трубку або скидати, постійно кудись іде з дому, кажучи, що скоро повернеться, а приходив на ранок. Мене це, звичайно, насторожило, але чомусь нерозумно думала, що у нього, мабуть робота така.

До речі, два роки тому нам довелося взяти кредит на пральну машину й новий телевізор. Ця покупка нам обійшлася в дуже кругленьку суму, я відмовляла Рому, просила не брати кредит, але він сказав, що незабаром сам його виплатить. На подив, слово своє він стримав та вже через три місяці кредит був погашений.

Рома сам цим всім займався й мене в цю справу не вплутував. Я не знала та не знаю донині ні про що, абсолютно. Можна тільки здогадуватися де він бере такі гроші. А думки у мене з’явилися не дуже хороші, раптом він зв’язався з поганою компанією.

Згодом Рома почав говорити, що нам потрібно відкладати гроші, тому що вже не вистачає навіть на звичайне харчування. Мене це здивувало, адже я знала про ту заначку, але не наважилася йому про неї нагадати, боялася, що чоловік ще розсердиться з приводу того, що риюся у його речах.

Приблизно тиждень я терпіла це все, сподівалася, що він мені сам розповість звідки з’явилися такі великі гроші в нашому домі.

В один із днів вирішила все-таки почати діяти, адже, коли перевірила вдруге заначку, грошей вже не було. Почала з банального та правдивого, мені потрібна була нова палетка тіней, стара вже практично закінчилася. Яким було моїм здивуванням, коли Рома мені сказав, що грошей немає та не буде найближчим часом, попросив потерпіти.

Я потім не витримала та пожартувала, мовляв, що ховаєш від мене заначку, а сам витрачаєш гроші на право та на ліво. Чоловік миттю почервонів й нервово засміявся.

Судячи по його обличчю я зрозуміла, що обманювати мене він буде ще не один раз. Прикро це визнавати, але я тепер не зможу довіряти Ромі як раніше. З кожним разом, коли він мені розповідає щось пов’язане з грошима, то я миттю помічаю, звичний моїм очам, вигляд чоловіка, а саме червоні вуха та бігають очі з боку в бік, що не дивляться на мене.

Про його заначку забула швидко, не стала з ним про це говорити, не бачу сенсу. Впевнена, що він мені навісить локшини на вуха та я все одно не буду знати правду. Але ось навіщо так робити, я цього ніколи не зрозумію. Так буде рушитися наша довіра й це буде впливати на майбутні наші плани та дії, так же не можна.

Я вже навіть задумалася над тим, що у Роми коханка є та незабаром ми розлучимося. Як же мені не подобається це все.

Оцініть статтю
Я вірила йому, але тільки до тих пір, поки не знайшла його заначку. Захована була чимала сума грошей та, головне, в самому видному місці