Я віддавала синові усе, а він мене після цього ненавидить

Я не знаю, що мені робити, можливо ви мені щось порадите, бо мої рідні зовсім не хочуть розмовляти зі мною та ненавидять після того, що я зробила.

Від мого тата мені дістався будинок на березі Чорного моря в Одесі. В дитинстві я часто там відпочивала, але зараз вже було не до моря, потрібно було сина Максима на ноги поставити: університет оплатити, квартиру купити. І ми з чоловіком вирішили той дім здавати відпочивальникам, умови там ідеальні, з вікна вигляд на море, тому охочих було багато.

З сином ми рідко туди приїжджали, адже краще здати в оренду, ніж платити самим, тому весь заробіток відкладали на квартиру та навчання Максиму. Коли він підріс, то вступив у престижний столичний університет. Ми з чоловіком вирішили, що краще купити квартиру там, все-таки більше можливостей у великому місті. Тому ще через рік сина мав свою квартиру та успішно навчався далі.

Ми продовжили здавати будинок, зробили там ремонт та значно розширили його за зиму. Клієнтів значно побільшало. Там було шість просторих кімнат, дві спільні кухні та дві ванних кімнати, зазвичай ми приймали 6 різних сімей. Тепер ми відкладали гроші на весілля Максима, адже нещодавно він познайомив нас із дівчиною та вирішив одружитись.

Свято було чудове та, до того ж ми з чоловіком взяли кредит на автомобіль, щоб подарувати синові. Все одно скоро літо, тому за сезон можна ці гроші відбити, тим більше у нас вже розписані майже усі дати.

Але несподівано до мене приходить Максим і каже, що свій медовий місяць вони хочуть провести у нашому домі в Одесі, мовляв, так буде дешевше. І при чому він захотів не просто жити в одній кімнаті, поки в інших будуть жити інші люди, а захотів на місяць весь будинок.

Звичайно я відмовила, бо так ми кредит не виплатимо зовсім, до того ж усі місця були розписані. Тепер син ненавидить мене, а свекри купили їм путівку в Єгипет, навіть чоловік мій дорікає мені, що я не прийняла власного сина. Що мені робити?

Оцініть статтю
Я віддавала синові усе, а він мене після цього ненавидить