Я сподівалася, що все в нас буде добре з чоловіком, поки мені не потрібно було поїхати у відрядження

Ми познайомилися на моєму шкільному випускному. За словами моєї, тоді кращої, подруги я сильно подобалася Владиславу вже дуже давно. Досить довго спілкувалися, потім він запропонував мені зустрічатися та вже через чотири роки я вийшла за нього заміж. Дітей ми не відразу планували, хотіли трохи почекати, хоча, що мої, що батьки Влада нас діставали питанням «а коли онуків чекати?». Вже через два роки вони отримали те, що хотіли. У нас народилася дівчинка.

Жили ми спочатку у квартирі чоловіка, але коли на світ з’явилася Оля, ми зрозуміли, що нам буде тепер тісно в однокімнатній. Мама Владислава запропонувала переїхати в їхній великий будинок, місця вистачить на кожного. Довелося погоджуватися, адже було вже зовсім незручно проживати в тій квартирі. Переїхали, а попереднє житло Влад вирішив здавати, щоб була якась копієчка.

Все було добре, дочка росла на очах. Чоловік знайшов собі відмінну роботу, у мене теж все йшло як треба. А дійшло це все якраз до того моменту, коли мені потрібно було виїхати в інше місто по роботі. Я могла не хвилюватися з приводу тимчасового місця проживання, мені все нададуть. Але ось за донечку чомусь переймалася дуже сильно, материнський інстинкт прокинувся і я хвилювалася, що Влад не впорається. Мабуть, не дарма, в останній тиждень моєї відсутності, мені зателефонувала свекруха та сказала про те, що мій чоловік мовчки пішов з дому пізно ввечері, по цей час не повернувся.

Після приїзду додому я насамперед подзвонила своєму чоловікові, щоб розібратися у чому справа, це на нього зовсім не схоже. Слухавку взяла дівчина, вона повідомила мені про те, що він зараз у неї та більше ніколи не повернеться до мене. Я відразу зрозуміла, що, поки я була у відрядженні, Владик таємно зустрічався з моєю колишньою найкращою подругою зі школи.

Я залишилася одна з дочкою на руках. Свекруха мене підтримала, сказала, що буде й далі допомагати всім, чим зможе. Ользі вже виповнилося п’ять років й вона активно запитує у мене чому тата немає поруч. Доводиться вигадувати різні казки, щоб заспокоїти дитину. Але ось чи довго я зможу їй брехати?

Оцініть статтю
Я сподівалася, що все в нас буде добре з чоловіком, поки мені не потрібно було поїхати у відрядження