Я покидаю своє рідне містечко.

Сьогодні, я продала свою квартиру та переїжджаю в інше місто. І сьогодні ж перевезла усі речі та віддала ключі новим власникам. Сподіваюся, що у новій квартирі мені буде затишно, як і у минулій. Адже особистий комфорт стоїть на першому місці.

Я вирішила переїхати,змінити обстановку та йти до своєї мети. Я хотіла здобути хорошу кар’єру та хотіла рухатися вперед. Так, у моєму рідному місті велика кількість спогадів та цікавих моментів, багато друзів, але потрібно думати про майбутнє.

В останній вечір перебування у моєму рідному містечку, ми з подругою розплакалися. Жаль прощатися, хоча ми інколи будемо бачитися, приїжджатимемо у гості одна до одної. Але на жаль, ми уже не будемо бачитися так часто, як раніше.

Скільки ж всього у мене пов’язано з цим прекрасним містечком! А скільки спогадів…

У цьому місті я виросла, провела усе своє дитинство, свою молодість. Вечірні прогулянки, різні пригоди та хороші друзі.

Також у нас є ставочок, де ми часто відпочивали та проводили цікаво час. Я дуже любила святкувати Івана Купала. Мені були до душі усі ці звичаї та затишна атмосфера цього свята.

Я напевно ніколи не забуду наші вечірки та моє перше кохання, думаю тоді були найщиріші почуття. Буду сумувати за усіма своїми близькими та за цими чудовими моментами.

Не хочу я їхати, але в іншому місті більше перспектив. Я уже знайшла хорошу роботу. Також, купила квартиру у центрі міста. Я сподіваюся, що швидко звикну до нової місцевості та буду сміливо йти до своєї мети та досягати великих висот.

Я інколи буду навідувати друзів та ностальгуючи проводити з ними час й ніколи не забуду їх. Особливо Яну, яка стала для мене, однією з найближчих людей, з якою ми веселилися, ділилися таємницями, шукали пригод на свою голову, бешкетували та насолоджувалися прекрасним життям.

Оцініть статтю
Я покидаю своє рідне містечко.