Я підозрюю, що між моїм сином та дружиною виникли дуже тісні стосунки

Нещодавно я став дуже сумніватись у своїй дружині. Вона молодша за мене на 13 років, я не вважав, що це проблема, адже з нею були на одній хвилі, хоч вона зовсім молода. Перед тим, як зустріти її, був одружений і у мене є син Назар, якому у цьому році виповнилось 18 років. Коли він народився, мені було всього 20 років, я не мав грошей та хорошої роботи, зараз я маю власний бізнес і забезпечую сина усім.

Місяць тому моя колишня дружина зателефонувала мені й сказала, що хоче відправити на літні канікули сина до мене, звичайно я не був проти, та й дружина не заперечувала, хоча до цього моменту вони бачились лише декілька разів, коли він був підлітком.

Зараз Назар копія мене у молодості, високий статний брюнет, він виглядає набагато старше своїх років, тому я ніколи не сумнівався, що у нього буде багато прихильниць.

Але коли він почав жити у нас, я помітив, що моя дружина сильно з ним здружилась, вони проводили разом надто багато часу, спочатку думав, що можливо це тому, що в них різниця у віці менша і є багато тем для розмови, але коли одного для, прийшовши з роботи, побачив як вони робили одне одному масаж на ліжку, стало якось ніяково.

Кожен день я думав над тим, що дружина в теорії могла б зустрічатись з моїм сином, адже він дійсно гарний і молодий, але ревнувати до Назара було якось по-дурному. Поговорити з коханою також не міг, бо подумає, що я який збоченець, тому щоб мої підозри не підтвердились, вирішив відправити сина закордон вчитись, а літом буде відпочивати десь на морі. Все ж свою кохану втратити не хочеться!

Оцініть статтю
Я підозрюю, що між моїм сином та дружиною виникли дуже тісні стосунки