Я хочу зробити тест ДНК – заявив чоловік подрузі.

Розкажу вам історію своєї подруги Людмили. Вона зустрічалася із хлопцем Антоном, просто ідеальна пара. Людмила добра, розумна, відверта та чесна. А Антон життєрадісний, чуйний та щирий хлопець з гумором.

Але Антон був дуже ревнивим, часто пробував контролювати Людмилу, адже дуже любить її та боїться втратити. У них панувало велике та взаємне кохання. Вони планували все життя бути разом, сподіваюся, що так і буде.

Весною якраз коли вони починали готуватися до весілля — Людмила дізналася, що вагітна. Радості не було меж, адже вони планували та хотіли діток.

Вони готувалися до народження малюка: прикупили речі для дівчинки, іграшки, вирішили яке ім’я дати, оформили кімнату.

І ось настав день родів й на світ появилася крихітна Лоліта, все було добре. Антон був дуже щасливим, що його кровинка народилася.

Уже через тиждень вони приїхали додому й чоловік заявив Людмилі, що він бажає зробити тест ДНК, адже дівчинка не зовсім схожа на нього та він не повністю довіряє своїй дружині.

Людмила засмутилася, оскільки повністю довіряла чоловікові та думала, що це взаємно. Для того, щоб довести свою вірність вона погодилася зробити тест.

Я не розумію…
В чому привід не довіри? Адже діти у малому віці всі на одне лице й важко виявити на кого дитина схожа. Я не могла збагнути чому не довіряти людині, яку ти кохаєш та з якою знайомий уже дуже багато років.

Через деякий час прийшли результати тесту і як виявилося: Антон все-таки є батьком Лоліти. Недовіра була марною.

Антон зрозумів свою помилку й купив квіти та попросив пробачення у Людмили, що засумнівався в ній. Та пообіцяв довіряти та бути самому вірним.

Згодом виявилося, що Антон засумнівався через те, що його друг Сергій часто йому казав, що дочка не схожа на нього. Антона зачепили ці слова та він засумнівався й вирішив перевірити.

Але зараз вони щасливі. У цій сім’ї панує взаємоповага, довіра та любов. Та Антон перестав спілкуватися із Сергієм, адже нащо такий друг, який завжди підливає масло в вогонь.

Я сподіваюся, що у них більше не виникатимуть суперечки та вони будуть жити щасливо й мирно.

Оцініть статтю
Я хочу зробити тест ДНК – заявив чоловік подрузі.