Я був змушений відібрати дорогу машину у своєї доньки, яку ми з дружиною подарували на її весілля

Нещодавно моя єдина красуня-донька вийшла заміж, і ми з жінкою вирішили зробити їй дорогий та потрібний подарунок – машину, адже квартира у них вже була, яку подарували батьки нареченого. До зятя в мене не було претензій не було, ми навіть потоваришували, я бачив, як він кохає мою доньку, і бажав їм тільки щастя.

На мою думку, ми правильно вчинили, адже наявність машини – велика перевага для молодої пари та для майбутніх діточок.

Життя складалося добре. Донька із своїм чоловіком частенько до нас навідувалися, і ми не помічали, як швидко час летить у родинному колі. Донька заохочувала нас до відпочинку, тому ми декілька разів усі разом літали до Греції, Єгипту, Болгарії. Не рідко ми приїздили до батьків чоловіка доньки на дачу. У нас ніколи не виникало серйозних проблем, життя видавалося казкою, однак нещастя не змушує себе чекати.

Все почалося з того, що моя жінка почала скаржитися на болі в серці, слабкість та головний біль. З часом ці симптоми почали виникати все частіше і частіше. Я неодноразово просив її звернутися до лікаря, але вона увесь час відмовляла, спираючись на те, що це просто вікові проблеми та перевтома на роботі. Мені слід було відразу відвести її до лікарні, але ми сподівалися на краще, що все само пройде.

Не пощастило, стало тільки гірше. Одного ранку вона навіть не могла підійнятися із ліжка та втрачала свідомість. У мене виникли підозри на серцевий напад і я негайно викликав швидку. Обстеження показало, що її серце не справляється з навантаженням і потрібно терміново робити операцію на пересадку серця в Ізраїлі, яка коштувала декілька тисяч доларів.

Хоча в нас і були певні збереження, я позичив грошей у багатьох своїх знайомих, взяв кредит, але цього було недостатньо. Спочатку я думав продати нашу невеличку квартиру, але за неї не виручиш достатню кількість коштів, до того, після операції нам із жінкою потрібно було б десь жити. І раптом в мене виникла думка попросити свою дочку продати машину.

Мені було трохи ніяково просити, однак вона відразу погодилася, і шкодувала, що сама мені цього не запропонувала. На наше щастя, покупець знайшовся майже відразу, томи всі документи на машину були оформленні швидко. Ми вчасно відправили мою дружину на операцію. Весь цей час я сидів, немов на голках, адже операція була складною. Однак, все пройшло успішно, і ми скоро повертатимемося додому.

Наразі дочка із чоловіком планують придбати нову машину, та допомагають нам ліквідовувати заборгованості за операцію. Її чоловік влаштувався на перспективну роботу, що обіцяє високу заробітню плату. Життя по маленьку налагоджується.

Оцініть статтю
Я був змушений відібрати дорогу машину у своєї доньки, яку ми з дружиною подарували на її весілля