Я буду себе вести, як справжній чоловік.

Два роки тому, мені почала подобатися одна дівчина з моєї школи. Я був в одинадцятому класі, а вона в десятому. У нас було багато спільних інтересів: ми любили займатися гандболом, нам подобалася одна і та ж сама музика, двоє любили пробувати щось нове.

Діана щира та легка у спілкуванні. З нею можна розмовляти про все на світі. Вона справді чудова дівчина.

І от через пів року, ми дізналися, що Діана вагітна. Вона почала відразу переживати: як вона закінчить школу, як буде навчатися та інші схожі речі. Я просто пішов в магазин, купив смаколиків, які любить Діана й сказав, щоб вона не переживала я щось придумаю.

Я влаштувався на роботу, ремонти у будинках робив. Ми почали жити разом. Діана закінчила десятий клас, а роди якраз випадали на осінь. Це означає, що під час іспитів, випускного й поступання, вона не буде вагітна. А в той час з маленькою донечкою час буде проводити її рідний батько. Ще нам допомагали наші батьки. Помаленьку зі спільними зусиллями ми справлялися.

Діана успішно склала іспити й вступила в університет, на заочну форму. Поки я на роботі, вона проводить час з нашою крихіткою та деякими домашніми справами займається. А потім, ми проводимо час в трьох та стараємося проводити його продуктивно.

Згодом, я відкрив свою справу й тепер маю більше часу, щоб провести його з коханою і донькою.
Ми щасливі, що у нас є така сім’я й найголовніше, що ми не побоялися труднощів та з усім справилися.

 

Оцініть статтю
Я буду себе вести, як справжній чоловік.