Я більше не збираюсь виконувати її забаганки

Я люблю свою дружину і її родину, але іноді у нас стаються непорозуміння. Моя теща вважає, що знає все краще за інших, постійно все планує і змушує інших неухильно слідувати її плану. Вона так звикла і, здається, по іншому зовсім не вміє. Вона не те, що до мене ніколи не дослухається, а навіть до своєї дочки.

Минулого тижня ми з дружиною попередили її, що заїдемо до неї на вихідні, бо давно не бачилися. Через пів години вона уже перетелефонувала мені, щоб озвучити список справ і розпорядок на найближчі два дні.

– Алло, ви ж завтра приїдете до мене?

– Так, звичайно. Як і домовлялися.

– Тоді слухай мене уважно. Вранці, як приїдете, ти одразу наноси води з криниці й покоси траву, а Аня допоможе прибирати мені у домі. Потім ми прополемо грядки, а ввечері завезете мене в місто, мені потрібно в перукарню. Наступного ранку ми поїдемо на ринок, а потім підрізатимемо дерева в саду…

– Мамо, ми завжди готові вам допомогти, але у нас був такий складний робочий тиждень. Ми цього разу хотіли приїхати до вас відпочити.

– Встигнете відпочити, ви мені це все зробіть, а потім відпочивайте скільки вам захочеться. Чи вам важко матері допомогти?

– Знаєте, мене виховали так, що я не можу вам нагрубити за те, що ви маніпулюєте нами, але я можу просто не приїхати до вас цього разу, бо я нікому нічого не винен.

Після того як я поклав слухавку дружина почала скандалити, переконуючи, що ми все ж маємо поїхати, бо мамі самій тяжко, а я намагався їй пояснити, що так відбувається кожного разу, коли ми приїжджаємо і ми уже 5 років робимо тільки те, що скаже теща. Я не знаю як вона, а я цього терпіти точно не збираюсь.

Оцініть статтю
Я більше не збираюсь виконувати її забаганки