Я більше не буду тебе прикривати!

Працюю я у приватному підприємстві, референтом. Керівництво лояльне та трішки строге. Але це правильно, адже кожен має належно виконувати свою роботу за, яку отримує зарплату.

Працюю я тут уже півтора року й ще конфліктів не було. Я ставлюся до людей з розумінням та завжди готова прийти на поміч.

Так от, у мене є співробітниця Аліна. Ми добре ладнаємо та допомагаємо одна одній, мені так здавалося. Аліна дуже весела, коли є вона то завжди всім підіймає настрій. Вона є душею колективу. Але є у неї така риса, як наглість. Через, що ми й посварилися.

Їй дуже часто потрібно було кудись піти. А в керівництва не хотіла відпрошуватися. Тому, інколи я погоджувалася її підмінити. Я виконувала свою роботу та трішки її. Спочатку це було рідко, а згодом ставало, ще частіше.

Мені це почало не подобатися, адже вона отримує зарплату, а роботу виконую я.

Ось одного дня, моїй доньці стало погано у садочку й мені потрібно було відійти, її забрати. Я попросила Аліну підмінити мене, лише на годинку. Але вона відмовила й сказала, що не збирається виконувати чужу роботу.

Я її підмінюю уже пів року, а вона ні на годинку не хоче. Після цього, я їй теж відмовляла. А вона образилася й сказала, що я взагалі не ставлюся з розумінням й те, що я ніколи не допомагаю нікому.

Після того ми майже не спілкуємося. Адже, я теж не збираюся виконувати чужу роботу й постійно підмінювати.

Оцініть статтю
Я більше не буду тебе прикривати!