Виявляється, що бути успішним у бізнесі, зовсім не означає бути успішним у коханні

У свої тридцять років я маю все, чого може прагнути амбітний цілеспрямований чоловік. Власний прибутковий бізнес, гарну машину преміум класу, велику квартиру у центрі міста, можливість відпочинку у будь-якій точці планети. Гарний старт дали мені батьки. Єдиний бажаний син, я народився у досить забезпеченій інтелігентній родині. Виріс у піклуванні й любові батьків, які вклали у мою освіту та розвиток досить багато коштів, часу і зусиль. Я вдячний батькам за своє щасливе дитинство, виховання та турботу.

Єдине, що в мене ніяк не складалося, це особисте життя. Жінки, з якими я зустрічався, перед усім бачили в мені гаманець, або засіб досягнення своєї мети. У жодних стосунках я не отримав тепла та розуміння. Зразком у створенні родини для мене були мої батьки, і мені дуже хотілося створити таку сімꞌю, як у них, де на першому місці турбота, взаємоповага та любов.

Одного разу я дуже поспішав, а дівчина на касі ніяк не могла просканувати мою покупку, я досить грубо та неприязно себе поводив, хоча касирка не була ні в чому винна. Ввечері мені стало соромно та й дівчина була дуже симпатична, я вирішив виправити ситуацію. Наступного дня я купив каву та тістечка, а коли розрахувався на касі, сказав, що це для неї. Дівчина дуже засоромилася, я дочекався, доки вона закінчить зміну та запросив її на прогулянку.

Наталя розповіла, що закінчує навчання, мешкає у гуртожитку, а після пар підробляє у супермаркеті касиром. Спілкуватися нам було цікаво і легко, ми почали проводити вечори разом. Я дізнався, що доля у Наталі досить непроста. У неї є ще двоє молодших братів, їхні батьки вели асоціальне життя, про дітей ніхто не піклувався, згодом малих забрали соціальні служби та віддали у дитячий будинок. Наталя як може намагається допомагати своїм молодшим братикам.

Мені дуже захотілося піклуватися про цю дівчину, щоб у неї була хоча б частинка того, що я мав у дитинстві і маю зараз. Наталя відгукнулася всім серцем. Через півроку зустрічань ми одружилися, я допоміг їй з братами. Я точно знаю, що Наталя щира у своїх почуттях, ніколи мене не зрадить, я дуже її кохаю і впевнений, що це взаємно і безкорисливо.

Оцініть статтю
Виявляється, що бути успішним у бізнесі, зовсім не означає бути успішним у коханні