Вирішив розіграти дружину.

З Катериною ми одружилися ще чотири роки тому. У нас уже є донечка красива, як її мама. У нас щаслива сім’я та я дуже радий, що познайомився зі своєю теперішньою дружиною.

Катерина справді надзвичайна жінка: розумна, красива, турботлива, чуйна та дуже весела. Вона не працює на роботі, а зараз в декреті, доглядає нашу кровинку.

Ось нещодавно, я вирішив налякати дружину, розлученням. Ну як налякати, просто пожартувати, розіграти. Адже, незабаром було перше квітня і я подумав та вирішив розіграти якось оригінально.

У мене знайомий друг працює суді й ми домовилися, щоб суд перенесли на перше квітня.

Але усе пішло не по плану

Ось, ми в залі засідання й дружина до цього просила, щоб ми не розлучалися, але я хотів все-таки її розіграти. Катерині набридло просити й в залі засідання вона сказала, що готова розлучитися. І тут я впав у паніку й почав просити її уже я. Але вона сказала, що дізналася про розіграш й вирішила навпаки розіграти мене.

Я подумав, що так робити більше не буду. Адже, це справді стрес та думка, що ти можеш втратити близьку людину, не дає спокою. Я попросив пробачення у дружини за невдалий жарт й ми поїхали додому. А тепер цю історію згадуємо зі сміхом.

Оцініть статтю
Вирішив розіграти дружину.