Випадок у парку, який мене збентежив.

Місяць тому, літнього та теплого дня, ми з моєю молодшою донькою пішли у парк. Поки Оленка гралася, я читала книгу й згодом почула крики та зрозуміла, що хтось сперечається.

Компанія молодих людей розпивали алкогольні напої, розкидали своє сміття по стежці та хамили оточуючим.

Одній старшій жінці не сподобалася їхня поведінка, адже поруч гралися її внуки та інші діти, яким краще не слухати цю лексику.

Бабуся вирішила попросити молодь піти в інше місце і там розважатися. Але вони почали грубіянити та лаятися із жінкою. Тетяна Миколаївна зрозуміла, що просити немає сенсу й викликала поліцію.

Вони приїхали та виписали штраф шумній компанії, а також попросили покинути місце, де граються маленькі діти.

Хлопці та дівчата почали збиратися йти, але перед цим ще підійшли до Тетяни Миколаївни…

Я почала переживати за жінку, адже не знала, що від них очікувати. Я думала, що вони захочуть помститися, але цього не сталося.

Молоді люди попросили вибачення у Тетяни та спокійно пішли із парку.

Звичайно, своє сміття залишили на місці, що й обурило. Але також вони молодці, що попросили вибачення та зрозуміли свою помилку.

На жаль, ми не завжди усвідомлюємо усі наслідки наших вчинків. Наприклад: коли викидаємо сміття у річку, ми приносимо велику шкоду нашій природі та іншим тваринам. Й таких випадків дуже багато. Я сподіваюся, що з роками ми будемо змінюватися та не будемо псувати наше навколишнє середовище.

Оцініть статтю
Випадок у парку, який мене збентежив.