Випадок на дитячому майданчику. Крики розлюченої матері.

Я зі своєю донькою пішли на дитячий майданчик, біля нашого під’їзду. Також, там було багато дітей та інших мам.

Через деякий час, коли діти грали у квача, один хлопчик впав та забруднив одяг. Його мати замість того, щоб запитати сина чи нічого не болить та куди він вдарився, вона відразу почала кричати.

Її крики було чути на весь район, а маленький хлопчик злякався й розплакався. Вона почала казати йому, що з ним не можна нікуди піти, адже він не чемний й усе нищить й сварилася через те, що він зіпсував новий одяг.

Ми з іншими батьками почали казати, що нічого страшного не сталося, це ж всього лиш одяг й це дитина, вона хоче побігати, погратися. Усі діти падають та забруднюються. Але вона почала нам хамити й проговорила, щоб ми за своїми дітьми дивилися.
А потім забрала хлопчика й повела у квартиру.

Я не розумію, навіщо відразу сваритися, тут немає нічого поганого. Тим паче одяг можна попрати. Головне, щоб дитина собі не зашкодила чи іншим дітям, а одяг — це не головне.

Інколи деякі батьки не розуміють усієї відповідальності, коли народжують дітей. Те, що ми будемо просто кричати це ні до чого доброго не приведе. Можна просто пояснити дитині, щоб вона була акуратнішою та обережнішою. Й не травмувати свою дитину, скандалами.

Оцініть статтю
Випадок на дитячому майданчику. Крики розлюченої матері.