Вилила жалі

З самого малечку, я говорю матері, що вона любить сестру більше, ніж мене. Вона звісно постійно це заперечує. Та й я інколи перегинаю палицю. Мамі, напевно, неприємно таке слухати, але час від часу вона мене провокує сама. Ангеліна молодша за мене на три роки. Зазвичай, молодші діти в сім’ї доношують одяг старших, але не в моїй. Сестра завжди мала все новесеньке, при чому, кожна річ куплялась, бодай би вона тільки за неї заїкнулась. Ні, ви не подумайте, я не наполягаю, аби сестрі нічого не купляли, я навпаки рада. Проте, коли я ходжу в светрі, рукави якого я закочую не тому, що мене спекотно, а тому, що просто соромно ходити в замалому одязі, при чому в той час, коли в сестри купа обновок.

Коли я пішла в одинадцятий клас, то почала фарбуватися. Купила собі першу туш, блиск для губ, пудру, за кошти, які відкладала ціле літо. Що ж ви думаєте, через тиждень в Ангеліни був такий же набір, тільки на багато дорожчий. От, якби я в восьмому класі мамі заговорила б про фарбування, то так би отримала на горіхи, що довго ще не хотілося б згадувати про ту помаду.

З дитинства я мріяла записатись на танці, але мама казала, що студія знаходиться від нас далеко і вона не матиме часу мене туди відводити три рази на тиждень. Пускати саму мене тоді не хотіли, говорили, що я ще замала для таких маршрутів. От коли Ангеліна підросла то вона відвідувала всі гуртки, які тільки можна було втиснути у сім днів.

На щастя, я вже доросла, сама заробляю. Тепер можу купити собі, що захочу і коли захочу. Потихеньку відкладаю гроші на відпочинок. Ще мене дуже цікавлять книги з психології. Я можу проміняти їх на смачну їжу, одяг, косметику та багато інших речей. Та нещодавно, мама заявила мені, що я надто багато грошей трачу на себе, краще б сестрі допомогла. Вибачте, але ні, я і так була обмежена у всьому, аби тільки їй було добре. Тепер досить. Вона все одно потратить усі гроші на брендовий непотріб, який через кілька місяців буде просто припадати пилом. Якщо хоче, нехай влаштується на роботу і робить все, що хоче.

Образливо лиш одне, чому мої бажання здаються мамі витребеньками, а забаганки сестри, які насправді дуже часто переступають всі межі, вважаються в нашій сім’ї нормальними і всі мають працювати лише для того, аби «принцеса Ангеліна» була задоволена?

Оцініть статтю
Вилила жалі