Вигнала брата з дому.

Знаю таку дівчину Лілю, ми навчалися в одній тій самій школі. Вона прямолінійна та весела. Її батьки загинули ще коли їй було п’ятнадцять років. Залишилася тільки вона, бабуся та її брат. Але два роки тому, внуків покинула і бабуся.

Брат Лілі, хлопець із характером. Любить побитися та розпивати алкогольні напої. Завжди створював проблеми для сестри та бабусі.

Ліля та Олександр зараз майже не спілкуються. Ліля переїхала до свого чоловіка у квартиру та має маленьку донечку. У неї прекрасна сім’я: турботливий чоловік та красуня донька, яка схожа на свою маму.

А Олександр живе у будиночку їхньої бабусі. У тверезому стані його бачать дуже рідко. Поки що сім’ї не має, а проживає сам. Лише інколи друзі приходять.

Ліля не спілкувалася з братом, адже він завжди відносився погано до неї. Завжди влаштовував суперечки та навіть одного разу вдарив. Дівчина трішки боялася його. Тому коли він приходив п’яним, вона йшла з дому до подруги.

Ось нещодавно Олександр, як завжди прийшов додому у не тверезому стані та з сигаретою заснув. Через це почалася пожежа. Завдяки сусідці, яка помітила дим, хлопця врятували. Але от у будинку потрібно було зробити новий ремонт.

Після того, як Олександр вийшов з лікарні, він вирішив кардинально змінити своє життя і, на диво, це були не порожні слова.

Але деякий час, йому потрібно було десь пожити. Тому він попросив сестру прийняти його до себе. Ліля погодилася, адже він її брат.
Олександр почав робити ремонти у будинку, більше не пив та був хорошим дядьком для племінниці.

Але одного вечора, чоловік Лілі посварився з Олександром. Через те, що брат дівчини поремонтував кран на кухні, оскільки він протикав. Й Ліля почала хвалити брата, а її чоловік чи почав ревнувати чи заздрити, оскільки він не знав, як поремонтувати цей кран й вирішив влаштувати суперечку.

Й Ліля не хотіла щоб вони сперечалися й вигнала брата з квартири. Олександр пішов до друга на ніч, а далі жив у будиночку бабусі.

А потім він доробив ремонти й відсвяткував його закінчення, але уже по культурному. Без бійок. Також запросив сестру із сім’єю та близьких друзів. А нещодавно, одружився зі своєю коханою Маргаритою. Й живуть вони щасливо та в затишку.

Оцініть статтю
Вигнала брата з дому.