Відностесь з розумінням до коханих

Андрій та Ліля одружені вже шість місяців. З подарованих на весілля грошей вони придбали собі машину. Чоловік влаштувався на службу таксі й таким чином заробляв. Жінка не дуже раділа тій ідеї, але поки що кращого варіанту не було.

Ліля поверталася з роботи. Вона працювала вихователькою в дитячому садочку. Зранку дівчина одяглася в сукню та туфлі на підборах, адже сьогодні в неї день ангела. Погода ввечері змінилась, не зрозуміло звідки взялася хмара і розпочався дощ. Звичайно, вона подзвонила чоловікові:

-Андрію, я вже йду додому, накупляла різної смакоти, сьогодні буде святкова вечеря! Але тут почався дощ, я легко одіта і ще з важкими сумками, ти можеш мене забрати додому зараз?

-Святкова вечеря – це супер, постарюсь повернутися додому швидше; а на рахунок забрати тебе – Ліля, візьми, будь ласка собі таксі, в мене намічається хороший маршрут, не хочу його проґавити!

-Звичайно, тобі ніколи немає на мене часу! – викрикнула в телефон жінка, вибила і злісно жбурнула телефон в сумочку.

«Для чого ми купляли ту машину, якщо коли мені потрібно, він навіть не може мене забрати. Все свято зіпсував. Краще піду до подруги ночувати. Хай подумає над своєю поведінкою!»

Подруга Лілі зайняла позицію чоловіка: «Він же для тебе старається, ти що, не розумієш, хоче заробити грошей, можливо, тобі на подарунок чи квіти, а ти того не цінуєш і даремно злишся».

Дівчина після цих слів образилась ще більше: «Ти ж моя подруга, а значить мала підтримати мене!» Тепер Ліля ображається на Андрія та на подругу. Святкової вечері не було, вона просто заснула на дивані. А Ви як вважаєте, хто правий в цій ситуації?

Оцініть статтю
Відностесь з розумінням до коханих