Від дзвінків просто не було спокою. От зарікалась що ніколи не буду брати продукцію через невідомі контори, так ні, хтось смикнув за язик!

Почалось все з того, що нам в учительську, я працюю вчителькою в школі, викладаю українську літературу для молодших класів, Кіра Борисівна, наша математичка, принесла косметику. Ніби як її хороша знайома влаштувалась в якусь косметичну контору і дала трохи продукції, так сказати, «на пробу»: можливо в школі когось зацікавить. Звичайно зацікавить! Дівчата злетілись як мухи на мед. А слова Кіри Борисівни: «Я вам кажу, дівчатка, все дуже якісно, не пожалієте! Вже сама не раз там брала! Ви ж знаєте, я не якісного не пораджу, ображаєте. А ось цей скрабик попробуй, після нього шкіра така буде, як немовляти.…». Не залишилась осторонь і я.

І ні, продукція була дійсно хорошою, з цим проблем ніяких, все-таки Борисівна  розумілася в цій справі, не раз приносила щось з косметичного догляду чи парфумів в учительську – «для дівок своїх – завжди все розходилось як гарячі пиріжки.
Продукція мені дійсно сподобалась, та й на стільки, що якось набрала Кіру Борисівну, запитати чи є у неї ще щось цього бренду: хотіла взяти собі та мамі. Борисівна й запропонувала дати номер самої компанії, я погодилась.

Після декількох замовлень, вони мене внесли в базу постійних клієнтів, зберегли номер і почали по декілька раз на день розсилати спам і декілька раз на тиждень докучати дзвінками. Спочатку я відносилась до цього нормально і стримано, проте це почала повторюватися так часто, що дійсно набридало.
Декілька раз я пробувала вносити номер в чорну список, але не допомагало, через декілька днів наярював новий з новими консультаціями. Якщо я просто ігнорувала і не піднімала слухавку, це також ні до чого не приводило.

Проте одного разу все ж стався кумедний випадок. Було це в суботу ввечері.

Завтра до нас мали прийти гості з приводу дня народження чоловіка, і весь день готувалася на кухні.

Все було б добре, якби не моя 6-річна донька, котра постійно хотіла гратися та уваги, а я не могла відволіктись. На допомогу прийшла незамінна річ в сучасному світі – телефон.

Донька пішла грати ігри та переглядати мультики, а я нарешті могла спокійно займатися готуванням.
Коли це через деякий час приходить моє чудо, радісна така, каже: «мамо, до тебе тьотя дзвонила, я сказала, що не цікавлюсь косметикою бо дивлюсь мультик».

У мене була активована функція запису розмов. Вмикаю і чую як моя Даринка дитячим голосом, але серйозним тоном веде бесіду:
– Доброго дня! Це компанія «Чисте тіло», мене звуть Аліна, Вам зручно говорити?

– Добрий (насправді «добфий») день. Так, ви чогось хотіли?
– Ми б хотіли запропонувати вам нашу нову продукцію. У нас в наявності зараз є тіні та губні помади. Вас цікавить?
– Мене не цікавить помада коли я дивлюсь мультики, хлопчики не люблять нафарбованих.
…на іншому кінці слухавки довге мовчання, а після почулися гудки…

Комічна ситуація, надіюсь навчить консультантів не діставати з дзвінками.

 

Оцініть статтю
Від дзвінків просто не було спокою. От зарікалась що ніколи не буду брати продукцію через невідомі контори, так ні, хтось смикнув за язик!