Веселощі матусі в декреті

Мені двадцять шість і я мати в декреті. Нашій Уляні вже 12 місяців, знаєте, вона на свій вік надзвичайно розумна і активна дитина, я пишаюся нею, але як мати, яка двадцять чотири години на добу намагається слідкувати за проворною дівчинкою, я собі не заздрю. Два тижні тому наша доня почала ходити самостійно, тепер навіть не уявляю, що робити з усіма тумбочками, може сказати, нехай чоловік скріпить їх шурупами, щоб вони не відкривались зовсім?! Це звичайно жарти, але я чекаю на креативний винахід, за допомогою якого я зможу вберегти вміст шухляд від дитини. Якщо ви думаєте, що це давно є в магазинах, то помиляєтесь – усі ці пристосування Уляна давно навчилась відкривати. З останніх наших пригод: два тижні назад у мене був розлад шлунку, довелось частенько бігати в туалет, я звичайно намагалась в цей час забезпечити доньку якимось цікавим заняття, але не вийшло. В квартирі було невимовна тиша, я думала, що нова лялька так забавила дитину, але коли прибігла на кухню, просто не впізнала дівчинки – пакет муки висипаний на голову, на підлозі суміш гречки, гороху і вівсяні пластівці, саме мали приєднатись до цієї веселої «вечірки», та мій прихід став дуже вчасним. Додалося ж мені роботи тоді…

За час, коли я пішла насипати дитині суп, вона встигла спустошити дві полиці з одягом, хто ж буде те все складати – звісно мама. Коли я варила їсти – вона намалювала на дверях сонечко, своїми акварелями.
Ще в нас є спільні справи, наприклад підливати вазони, Улянка має свою спеціальну чашечку для цього і допомагає мені. Одного разу, коли, я залишила доню під наглядом батька, то вона встигла добряче підлити велику квітку, яка стоїть в нас на підлозі. Ви запитаєте де дитина взяла воду, а я вам скажу – з унітаза.

І це лише мала частина витівок нашої красуні, а крім цього ж потрібно встигнути всі домашні справи зробити: приготувати їсти, попрати, попрасувати, поприбиратись, погуляти з малечею. Сьогодні мій чоловік вкрай мене обурив, прийшов з роботи злий, і випалив: «Ти тут в декреті, як на курорті, нічого тебе не обходить, ніхто не турбує, не смикає. Може я замість тебе трохи вдома посиджу?»

-Серйозно?! Ти не можеш вгледіти дитину, якщо на кілька годин я тебе з нею залишаю, бо більше слідкуєш за телевізором, ніж за Уляною, а за цілий день може що хочеш трапитись!

То може Ви мені підкажете, любі читачі, декрет – то курорт, чи робота в дві зміни?

 

Оцініть статтю
Веселощі матусі в декреті