Важливий гість.

У нас прекрасна та дружня сім’я. Турботлива та добра мама, яка завжди підтримає. Сильний та розумний тато, який завжди прийде на поміч. Та ми з сестрою. Нам не буває скучно чи самотньо, ми часто проводимо час із сім’єю й обожнюємо сімейні подорожі.

Я та моя сестра Ангеліна є справжніми сестрами: ми довіряємо одна одній усі секрети, підтримуємо одна одну, веселимося разом. Вона справді цікава особистість. У нас є спільне хобі — це гімнастика. Займаємося нею ще з дитинства й здобуваємо разом нові досягнення.

Ангеліна на один рік від мене старша, але це не заважає бути нам близькими. Характерами ми дуже схожі, а от ззовні ні. Вона висока брюнетка та з голубими очима, схожа на батька. А я середнього зросту та русоволоса, більш схожа на маму.

Ангеліна дуже товариська людина, у неї багато друзів. Адже, спільну мову вона може знайти з кожним й завжди відкрита у спілкуванні. Також, вона мила й дуже добра. Вона по-справжньому є для мене дорогою та близькою людиною.

Нещодавно, одного сонячного ранку. Я прокинулася та бачу, що Ангеліна усе прибирає, готує якусь страву, себе красиво одягнула. Я не розуміла, чому вона так старається. Думаю, можливо день якийсь особливий. Просто зазвичай, Ангеліна спить до дванадцятої години дня, а тут з самого ранку уже щось робить.

Й запитала, що таке, чому так старається чи хтось має прийти. Але Ангеліна так була зайнята, що й не звертала на мене увагу.

Через пару годин, чую дзвінок у двері. Відчиняю двері, а там на порозі красивий хлопець із красивим букетом. Звали його Арсен. Хороший, красивий та цікавий хлопець.

Як виявилося, Арсен прийшов до своєї дівчини Ангеліни та прийшов познайомитися з її сім’єю. Й тут я зрозуміла, чому сестра так старалася. Вона готує їжу напевно раз в рік, а тут така смачна страва, усе прибрано, така красуня. Я зрозуміла, що хлопець точно припав їй до душі.

Знайомство сім’ї із нашим важливим гостем прийшло чудово. Він приємний у спілкуванні, цікавий та має багато хобі. Ангеліна та Арсен разом виглядають просто ідеально, справді підходять одне одному. Та по-справжньому подобаються одне одному.

Я рада за сестру, що вона зустріла хлопця, який їй дуже подобається. Сподіваюся, вони будуть щасливі та ніколи не будуть розставатися.

 

Оцініть статтю
Важливий гість.