В суботу після обіду, нам подзвонила моя теща і сказала, що закрила вже всі помідори та огірки, і все буде продавати, щоб нам не дати нічого.

Ми з дружиною живемо у великому місті. Мої батьки живуть у котеджі на околиці. А батьки дружини живуть у селі, зовсім поруч.
З тещею вдома проживає ще старша сестра Олі, а через вулицю молодший брат.
Але попри це, вона постійно хоче, щоб ми приїжджали обходити господарку і збирати урожай. Без моєї дружини вона не хоче нічого робити.

А декілька днів назад, у нас з дружиною була річниця весілля, і ми хотіли гарно відсвяткувати всією сім’єю. Але, о 7 ранку подзвонила мама Олі, та сказала вже їхати їй на допомогу. Ми не розуміли, що сталося, але поїхали.
А виявилося, що теща захотіла познімати всі штори та почистити великі килими. І вона вирішила, що дочка має допомогти. Оля зі старшою сестрою прали штори та тюлі. А мене заставили чистити килими.

Ми все зробили, і просиділи там до темної ночі. А нас, за цілий день, навіть ніхто не пригостив їжею. Лише донці перепало трохи вечері. Подяки ми також не дочекалися, бо ж на думку тещі, допомагати їй це обов’язок доньки.

А цих вихідних мама Олі знов зателефонувала і сказала що потрібно робити консервації на зиму. Жінка сказала що ми не зможемо, бо у доньки був виступ у музичній школі. І вона сказала, щоб старша сестра та молодший брат допомогли їй.
Теща розізлилася, і відповіла що вони всі мають свої справи, і не зможуть допомогти. Вона сказала приїжджати, а онучка може і пропустити виступ. Оля після цього закінчила розмову і сказала, що нас не буде.

А після обіду подзвонила знову мама Олі, сказала що зробила всі закрутки сама, і що нам більше нічого не дасть, а все буде продавати.

А я був радий цьому. І надіюсь що теща нас більше не потривожить.

Оцініть статтю
В суботу після обіду, нам подзвонила моя теща і сказала, що закрила вже всі помідори та огірки, і все буде продавати, щоб нам не дати нічого.