Усі домашні обов’язки виконую я, хоча живу не сама.

Вісім років тому, коли я була уже на третьому курсі університету, я познайомилася з милим хлопцем.

Сергій був харизматичним, милосердним та трішки впертим. Мені подобалося у коханого хлопця все: його доброта, щира усмішка, круглі зелені очі та прекрасне почуття гумору.

З ним я була собою та відчувала себе найщасливішою людиною у світі.

Через деякий час, ми одружилися

Зараз, у нас є п’ятирічний синочок Матвій. Спокійний та веселий хлопчик. Ми з чоловіком просто обожнюємо нашого сина та робимо усе для його щастя.

Мій чоловік працює стоматологом. Він ще з дитинства мріяв стати ним й допомагати людям. А я працюю в офісі, менеджером по персоналу. Люблю працювати з людьми.

Сергій прекрасний чоловік та хороший батько. Але усі домашні обов’язки виконую я. Повертаюся з роботи та готую вечерю, а вранці сніданок. Сама прибираю, прасую одяг та виконую інші схожі справи. А коханий чоловік приходить з роботи й відразу йде у ліжко.

Я розумію, що можливо його робота важча, але я теж працюю. Він навіть у вихідні не допомагає по будинку, хоч би прибрав чи приготував щось. Але він завжди шукає причину, щоб нічого не робити. Він втомився, або ж немає часу та інші схожі причини.

Мені уже все це не подобається, адже я не хочу робити усе сама. Й ми почали часто сперечатися на цю тему. Але Сергій не хоче нічого змінювати й навіть не старається допомогти.

Я сподіваюся, що він перестане лінуватися та почне старатися для нас, для нашого затишку й комфорту. Він справді хороший та я його по-справжньому сильно кохаю. У ньому є лише один мінус і це лінь.

 

Оцініть статтю
Усі домашні обов’язки виконую я, хоча живу не сама.