У мами є таємна квартира, про яку я не знаю.

Ще з молодості моя мати постійно відкладала на щось кошти. Я ніколи не цікавилася та не знала, яка сума у неї є. Але як зрозуміла досить велика, якщо ж можна купити квартиру.

Недавно, моя мати поїхала оформляти документи для візи й забула взяти з дому один з важливих документів. Подзвонила мені, щоб я знайшла його та привезла.

У великій купі паперів, я побачила документ про власність квартири про яку я й гадки не мала. Мати її купила уже рік тому, а я навіть не здогадувалася.

Я не розуміла чому вона мені сказала. Почала ставити собі питання: “Хто там проживає? Чому мати там не живе чи можливо вона здає в оренду? Чому мені не розказала? А можливо вона комусь цю квартиру купила? А можливо там просто ремонт, але аж рік?” та інші схожі питання, на яких не було відповіді. Ці питання не полишали мене, можливо мати мені довіряє чи є якась таємниця, про яку я не знаю.

Маму ще не хотіла допитувати, можливо сама розкаже, коли настане час. Тим паче, зараз у неї багато справ, які потрібно вирішити. Вона доволі зайнята людина, завжди у постійних роз’їздах та уся в справах, що не має часу на родинні стосунки.

Але все ж таки цікаво: для кого вона та чому мати там не проживає.

 

Оцініть статтю
У мами є таємна квартира, про яку я не знаю.