У день народження своїх доньок, я купила їм по сукні. Але одна із доньок бажала помінятися сукнями, оскільки вона їй стала за великою. Я була проти цього, оскільки донька одягала сукню уже декілька разів.

Весною, мати подарувала своїм донькам по сукні в честь їхнього дня народження, але згодом одна із доньок вирішила помінятися сукнями. Галина Миколаївна та інша донька була проти.

– “Мамо, ця сукня мені стала великою, колір не подобається, занадто світлий. Я хочу помінятися з Катериною сукнями – сказала старша донька Галини Миколаївної.”

– “Ларисо, буде дуже не справедливо, якщо ми поміняємо ваші сукні. Оскільки, Катя одягала її всього лиш раз, а ти уже декілька. Давай краще віддаймо кравчині, щоб вона підшила до твоїх розмірів?” – відповідає Галина Миколаївна, своїй доньці. Але, Лариса обурено відповідає:

– “Ні, я хочу таку ж саму сукню як в Каті, тоді ходімо і купимо нову. Мені не подобається її колір та по фігурі вона уже не так лежить, як самого початку. Я хочу нову вечірню сукню, рожевого кольору та нові туфлі до неї. А ця сукня є білого кольору, він мені уже не подобається. Я хочу нову сукню.”

Раніше, любимим кольором Лариси, був якраз таки білий. Завжди, у неї все було білого кольору. А, от  Каті подобався рожевий. Але після розмови з подругою, Лариса змінила свою думку. Але, мати не знала як вирішити це питання.

Вона старалася пояснити доньці, що помінятися буде не справедливо, оскільки Катя у своїй була одягнена тільки раз, сукня було зовсіи нова, а у Лариси ні. А якщо купувати нову, то потрібно двом донькам, а не одній. Але Ларису не полишало бажання придбати нову сукню.

Галина Миколаївна не могла збагнути: “Чому, Лариса не хоче іти на компроміс, оскільки купити нову сукню це було б не справедливо стосовно до іншої доньки?”
Адже, раніше Ларисі ця сукня дуже подобалася, та і розмір підходив, колір. Усе було добре, до поки її подруга не сказала, що сукня Каті краща.
Лариса образилася та послухала свою подругу і вирішила помінятися сукнями.
А Катя не хотіла та Галина Миколаївна була проти. Чому б не радіти, тому що ти маєш?

Лариса була настільки зациклена на сучасних новинках брендів та на думці своєї подруги. Що, не помічала як егоїстично себе поводить стосовно своєї сестри та матері.

У доньок Галини Миколаївної різниця у віці не велика, всього лиш один рік. Їм було по 14 та 15 років, вони є хорошими та дружніми сестрами. Але, на жаль вони часто сперечаються та не можуть щось поділити.

Катерина, донька Галини Миколаївної старалася вирішити цей конфлікт, знайти компроміс, пропонувала зшити сукню Лариси або одягати сукні по черзі, оскільки розміри тіла у дівчат майже не відрізнялися. Але Лариса не хотіла погоджуватися з ніякими умовами. Та додала що: “Вона не має, що одягнути. Що усе вийшло з сучасної моди, що вона бажає оновити свій гардероб”. Хоча, одягу у Лариси було дуже багато та сучасного.

Галина Миколаївна сподівалася, що Лариса погодиться просто зшити сукню та конфлікт вляжеться, оскільки зараз мати двох доньок не має можливості купити нові сукні двом дівчатам. А якщо, ні. Тоді, коли появляться більше коштів, вона купить обом донькам по новій сукні.

Галина Миколаївна,  хотіла щоб усе було справедливо. Оскільки, вона любить обох доньок однаково і робить усе для їхнього комфорту. Галина Миколаївна, як любляча мати хотіла, щоб доньки були дружніми, жили в любові, і мали все що захочуть. І в той же час, щоб були справедливими та старалися одна для одної, як мати для них. На жаль, Лариса та Катерина не завжди завжди знаходили компроміс. Але попри всі чвари любили та підтримували одне одного. Та часто дівчата організовували веселі та приємні сюрпризи для Галини Миколаївної, ці моменти дуже зближували їх. Але, завжди їм хотілося більшого.

Потрібно цінувати те, що маєш і ставитися з розумінням до оточуючих. Адже, ми часто не помічаємо те, що у нас є. А постійно хочемо щось більшого, кращого, а коли це получаємо не радіємо, а бажаємо ще кращого, не насолоджуючись тим, що у нас є.

Оцініть статтю
У день народження своїх доньок, я купила їм по сукні. Але одна із доньок бажала помінятися сукнями, оскільки вона їй стала за великою. Я була проти цього, оскільки донька одягала сукню уже декілька разів.