Ти коханець моєї дружини?

Ці старі переписування, скільки пар підозрюють одне одного по них. Зайшла почитати старі листування у вайбері. Чоловік побачив, що я усміхалася дивлячись в телефон й щось почав підозрювати.

“Відстань від моєї дружини. Ти її коханець?” – таке повідомлення отримав мій колишній. З цим хлопцем я дружила сім років тому й згодом почали зустрічатися. Але були ми разом не довго, десь три місяці й розійшлися. Уже все забулося, почуттів немає. У нього дружина й син, а у мене чоловік. Але давнє повідомлення залишилося.

Ми дружили й ця дружба переросла у щось більше. Він почав проявляти до мене знаки уваги, робити компліменти, фліртувати та потім зізнався у почуттях. Він справді хороший хлопець. Ми з ним навчалися в одному університеті, така у нас була студентська любов.

Бачить повідомлення з іншим, зі словами: «хочу до тебе…» та ось уява мого чоловіка малює страшні картини зрад, накриває хвиля обурення, охоплює справедливе обурення і пальці стукають по екрані.

Мій чоловік не дуже ревнивий. Зазвичай, запитає й ніколи не влаштовує конфліктів. А тут його справді зачепило й він почав дуже ревнувати до колишнього й надписувати йому.

Чи не простіше у мене запитати про все, можливо думав, що я буду брехати. Колишній написав, що між нами нічого немає. Та додав, що це в минулому. Потім, я пояснила чоловікові та показала дату переписування й він вибачився у мене та у колишнього.

Закохані ми тоді були та дуже добре дружили, але на жаль ми дуже різні й нічого у нас не вийшло. Але зараз у мене є прекрасний чоловік, якого я дуже кохаю.

Після цього, чоловік завжди запитує, а не робить поспішні висновки та вчинки. Це був йому такий маленький урок. Взагалі, він прекрасний чоловік: турботливий, розумний та дуже цікавий співбесідник.

Чоловік та колишній навіть подружилися. У них багато спільних інтересів. Ми іноді бачимося сім’ями, їздимо на різні пікніки та проводимо цікаво час. У них є прекрасний син, який дуже схожий на свою маму, з яким я люблю проводити час. Справді, я дуже люблю діточок й ми з чоловіком плануємо завести собі синочка або донечку.

Я рада, що історія добре закінчилася й те, що ми усі змогли подружитися та тепер добре ладнаємо.

Оцініть статтю
Ти коханець моєї дружини?