“Твій заробіток є спільним, а мій це мій власний”

З Авророю ми познайомилися на курорті у романтичній Франції. Вона мені припала у душу з першого погляду та не виходить звідти уже декілька років.

Після двох років боротьби за її почуття вона відповіла мені взаємністю та тепер ми одружені та будуємо своє гніздечко.

Тільки у нас з дружиною, часто виникають суперечки, щодо нашого бюджету. Оскільки, я купую усе для дому та для нашого комфорту й затишку. А кохана нічого не купує для нас, а лише витрачає на себе. А ще витрачає не тільки свої кошти, а й мої.

Усю побутову техніку, продукти щодня, на усі наші розваги витрачаю кошти тільки я. Та навіть банальні подарунки можна привести в приклад. Минулого року на річницю весілля я подарував Аврорі новенький автомобіль, а вона мені нічого. Та сказала, що я маю зарплату та сам можу собі купити. Я і не прошу якогось дорого подарунку, ну хоч би свою увагу та любов подарувала, а якщо з матеріального то наприклад: годинник. Мені не так важливий подарунок, як її любов.

Нещодавно, я купив продукти та ми з Авророю приготували вечерю й вона запитала чи можна взяти мою карточку, щоб піти з подругами на шопінг. Оскільки, її зарплата ще не прийшла, а з минулого місяця вона потратила.

Я погодився, адже для неї мені не шкода нічого. Наступного дня, Аврора купила собі сукню та нові туфлі. На нові речі вона витратила половину моєї зарплати, а ще я витратив на ремонт автомобіля й у нас залишилася лише тисяча, якої б хватило лише на три дні.

Незабаром, дружині видали зарплату, я запропонував купити трішки продуктів. На що кохана мені відповіла: “Це твій обов’язок: забезпечувати нас. Свої зароблені кошти, я буду витрачати на те що потрібно мені.”

Я не був здивований, адже за два роки я уже звик.

Після цього, я позичив у друга трішки грошей та купив продукти й усе, що було потрібно.

Я розумію, що я чоловік…
Але ж мої кошти ми витрачаємо двоє, а вона за свої навіть не хоче купити хліба. Я не знаю скільки часу це буде продовжуватися.

Ми ж сім’я та повинні підтримувати одне одного та допомагати, а не думати лише про себе. Я боюся, що буде коли у нас появиться дитина.

Аврора зовсім не має поняття, що таке сім’я. Вона не хоче приймати факт, що у сім’ї усі одне одному допомагають, підтримують. Аврора не хоче старатися ще для когось окрім себе, вона не хоче вкладати у сімейний бюджет та не намагається покращити наші стосунки.

Вчора ввечері, я поговорив з Авророю та якщо вона не змінить своє ставлення до нашого сімейного затишку та не буде старатися для нас обох…
Тоді ми розлучимося, адже мені це набридло.

Оцініть статтю
“Твій заробіток є спільним, а мій це мій власний”