Турботлива бабуся, яка навідує нас кожні вихідні.

Шість років тому ми з чоловіком одружилися та почали жити разом. Познайомилися в одній компанії друзів та почали наше приємне спілкування.

Я щиро вдячна долі, що звела мене з таким прекрасним чоловіком, як Сергій.

Живемо ми в орендованій квартирі не далеко від центру міста. Це комфортний район: садочок близько, чоловікові на роботу не далеко, супермаркет поблизу. Є усі зручності.

У нас двоє діточок: старший синочок Денис та молодша донечка Кароліна. Вони дружні та завжди проводять час разом. Старшому хлопчику чотири рочки, а молодшій два рочки.

Кожних вихідних до нас приходила свекруха, щоб провідати, побачити нас. Я не проти, але ж не кожних вихідних. Адже, це доставляє дискомфорт: чоловік відпочити хоче після роботи та провести час з нами.

Ольга Миколаївна дуже хороша жінка: турботлива мати, добра бабуся та щира свекруха. З нею приємно спілкуватися, на свій вік вона доволі молодіжна.

Вона б могла приходити, але не так часто. От одного разу у вихідні ми з чоловіком вирішили поїхати із друзями на шашлики за місто, а дітей залишили зі свекрухою.

Ольга Миколаївна погодилася, але згодом пошкодувала. Коли ми приїхали, то побачили у квартирі безлад з іграшок, посуд, одяг усе порозкидане. Усі іграшки по всій квартирі.

Ольга Миколаївна ніяк не могла справитися з внуками. І тільки ми прийшли, вона зразу же пішла до себе. Та тепер приходить рідше.

Свекруха дуже любить своїх внуків, але сама надовго з ними залишитися не хоче. Діти постійно запитують коли вони знову будуть тільки з бабусею. Їм сподобалося, адже тоді їм можна було все.

Оцініть статтю
Турботлива бабуся, яка навідує нас кожні вихідні.