Токсичні стосунки сестри та її хлопця.

Уже три роки Мілана та Максим зустрічаються та уже рік, як живуть разом. Вони орендують квартиру та удвох працюють.

Усі домашні справи робить моя сестра Мілана, після роботи вона й готує їжу, прибирає, прасує одяг та робить іншу домашню роботу

Максим є доволі токсичною людиною, часто поводить себе агресивно та невдало жартує. Ну ще жарти, є допустимими, а от його імпульсивність переходить усі межі.

Хлопець вважає, що усю домашню роботу повинна робити дівчина та каже сестрі, що вона усе робить не правильно. Та завжди хамить й створює проблеми для себе й своєї коханої.

От нещодавно, Мілана приготувала вечерю з улюблених страв коханого. Дуже старалася, але Максим не оцінив. Одна зі страв йому не сподобалася й він вирішив, що не буде вечеряти та викинув усе зі столу прямо на підлогу. Після цього, Мілана ще усе прибирала.

Сестра довгий час приховувала поведінку свого хлопця. Але одного разу, коли ми пили каву в неї у квартирі, я почула як прийшов розлючений Максим й почав кричати на Мілану. Причиною стали ревнощі зі сторони Максима. Дівчина не може нікуди піти, адже навіть через маленьку прогулянку її чекає вдома скандал.

Не знаю, чого вона чекає, я б після такого, одразу ж би зібрала речі та пішла від нього. Але вона каже, що кохає його та хоче бути з ним.

Я сподіваюся, що сестра все-таки найближчим часом піде від нього, але я дуже хвилююсь за неї.

Оцініть статтю
Токсичні стосунки сестри та її хлопця.