Тесть з жінкою хотіли вигнати мене з дому разом з немовлям

Зустрічалися ми з Мариною понад 5 років, і вирішив зробити їй пропозицію. Але менше чим через рік після весілля, дружина стала рідко з’являтися вдома.

Я почав думати, що у неї з’явився коханець, і намагався усіма способами рятувати наше сімейне щастя. У цьому мені почав допомагатиме мій тесть, який зрозумів масштаб проблеми.

Але все ж таки, немає нічого ближчого ніж дочка, і тесть підтримав мою дружину, почав натякати, що я не пара для його Марини, і що мені взагалі слід піти.

На нову квартиру потрібно багато грошей, а у мене взагалі геть прожиття не було, навіть у селі не зміг би жити. І я почав усіма силами намагатися переконати його в іншому. Тесть зрозумів, що зі мною не так просто. І вирішив діяти іншим методом.

Слова тестя:

– Ти дуже хороший чоловік, – сумно почав той, але було б краще, якби ти забрав дитину, і пішов з життя моєї дочки. В неї давно вже новий чоловік, якого вона кохає і хоче бути з ним.

Я не очікував таких слів від тестя, рідного зятя і внука вигнали, залишивши без даху над головою, тому нам довелося їхати у маленьку квартиру моєї бабусі, адже мій дім віддали брату.

Пізніше почали відбуватися речі, від яких волосся стає дибки. Нам вимкнули світло. Пізніше у нас пропала вода, я навіть дитину покупати не міг. Забрали духовку, і практично усю техніку з дому, навіть чайника забрали. Мені було страшно повертатися додому, адже там могло мене чекати що завгодно

У маленької невинної дитини забрали іграшки. У нього відібрали роботів, дитяче фортепіано, кошик з м’якими іграшками, це все я купив йому за власні кошти. Синок плакав, а я нічого не міг зробити. Тепер він грається моїми старими зламаними машинами.

Я не знав, що робити далі. Тесть навіть столове приладдя забрав, залишив лише одну миску і ложку.

Діло дійшло до того, що навіть одяг, спальну білизну і пральну машину винесли з мого дому. Так далі продовжуватися не могло. Друг сказав, що потрібно негайно йти до адвоката, він порадив до кого саме, щоб оце все нарешті закінчилося.

Мене ще ніколи в житті так не принижували, як на судді. Але все ж таки, я зміг виграти цю справу. Тепер для жінки потрібно було віддати усе моє майно, тим паче ще доплатити за завдавання збитків.

І через стільки тяжких сімейних років, це все нарешті закінчилося. Я перестав спілкуватися з усіма родичами дружини. Більше одружуватися у мене немає бажання.

Оцініть статтю
Тесть з жінкою хотіли вигнати мене з дому разом з немовлям