Таємний бізнес, який посварив всю родину

У Сергія було дуже щасливе життя зі своєю дружино. У них був один син Іван, для якого вони намагались зробити усе, щоб він був щасливим. Тому батьки все життя важко працювали, щоб купити квартиру, машину та їздити на відпочинок щороку.

Їх хлопчик підростав і тоді вони вирішили почати вести бізнес, щоб коли син виросте, він мав якийсь початок для власного житла. Взяли кредит, і таємно від усіх родичів та навіть від сина почали будувати бізнес-компанію. Звичайно було складно починати усе з нуля та ще й на роботу ходити, але вони справлялись.

Роки йшли, Іван підріс, вступив в університет закордоном та там і залишився, бо знайшов хорошу роботу. Батькам було прикро, що їх бізнес йому не знадобився, але з іншої сторони, він вже почав давати прибуток, тому їх старість була забезпечена.

Сергій до останнього благав сина стати директором цієї компанії, але вони вже старенькі, самим буде важко цим усім керувати, але сину було краще в іншій країні, тому батькам довелось шукати когось на керівну посаду.

І ось одного дня до них на співбесіду приходить їх племінник Роман. Він раніше керував рекламною компанією, але вона збанкрутилась, усі про це знали, а ось про бізнес батьків Івана, не знав жоден їх родич. Усі були здивовані, і брат Сергія телефонував і дорікав, мовляв, у них тут є бізнес власний, хоч би роботу його синові запропонували, знали ж у якому становищі він.

Але Сергій не хотів брати родича та ще й на керівну посаду, як би він не любив свого брата, але знав, що у бізнесі родичів немає, рано чи пізно всі вони можуть повилазити на шию, та й до того ж чоловік не хотів, щоб його компанія збанкрутилась, так само як компанія племінника, адже їм на старості також потрібні кошти, та й будували цю компанію вони для своєї сім’ї.

Звичайно, усі їх родичі почали ображатись на подружжя, адже стільки років приховувати бізнес, а потім ще й на роботу не прийняти Романа, це було не дуже красиво.

Оцініть статтю
Таємний бізнес, який посварив всю родину