Тато привів чужих людей до нас додому, не спитавши мене

Мій тато вже 10 років живе у другому шлюбі із жінкою, у якої вже була дочка тринадцяти років. Оскільки стосунки з дочкою були погані у неї, то вона залишилась жити у свого батька. Ця жінка Марія мала свою квартиру, яка залишилась їй від мами, це житло вона залишила колишньому чоловікові та дочці Ірині, оскільки вона була ініціатором розлучення, тому вважала, що так буде краще. Тому мій тато прийняв рішення, щоб ми жили утрьох тут, у квартирі, яка дісталась нам від моєї мами.

Не буду говорити, що у нас з Марією були хороші відносини. Вона не стала для мене авторитетом, але й не ставилась якось погано, а виховувати мене, п‘ятнадцятирічну, було вже пізно, тому жили ми нормально разом. Потім через чотири роки я зустріла свого чоловіка, ми побралися і я народила дитину. Нам довелось орендувати квартиру, бо тато не дозволив привести чоловіка додому, бо Марія не хотіла жити із чужою людиною під одним дахом. Моєму батьку одружу не сподобався мій обранець, а мачусі було все одно, тому вона навіть не лізла у це все.

З моєю дитиною тато радо згоджувався допомогти, посидіти, коли ми буди зайняті. Але зараз усе зовсім інакше! Нещодавно я йому телефонувала і просила, щоб він забрав Оленку із дитячого садочку, а він сказав, що не може бо сидить з сином Ірини. Я спочатку не дуже зрозуміла, що за Ірина, а потім пригадала, що у мачухи була дочка, яка вже ймовірно народила.

Я не стала робити з цього який скандал, адже що тут такого. Але це виявилось ще не все. Якось я вирішила навідати батька без попередження. Заходжу, вдома нікого немає. У моїй кімнаті стояло дитяче ліжечко, всюди різні іграшки та чужі речі, а на ліжку видно, що хтось нещодавно лежав. Я зателефонувала татові та спитала, як це все розуміти, а він відповідає, що тепер у моїй кімнаті живе ця Іра, мовляв у неї складний період, чоловіка немає, тато її рідний знати не хоче, тому він і дозволив Марії привести дочку сюди. Потім він ще спитав чому я до них в гості прийшла й навіть не повідомила. Це взагалі нормально? Щоб у свою квартиру і в гості?

Ми з чоловіком орендували житло весь цей час поки у моїй квартирі жила татова жінка, так зараз ми взяли великий кредит на наше особисте житло, а він не те що мені не допомагає, а ще й у мою кімнату, якусь чужу дівчину заселив. Прикро, що я маючи власну частину нерухомості, змушена кредити виплачувати поки Марія з дочкою своєю на всьому готовому.

Я була дуже зла. Коли всі прийшли додому, хотіла вчинити скандал, а мій тато сказав цій Ірині, щоб вона йшла у свою кімнату, яка насправді є моєю! А мене він повів на кухню розмовляти про жахливу поведінку. Я була дуже шокована.

Батько мені сказав, що Ірина буде жити у них, що це його рішення. А коли я спитала про квартиру, що Марія залишила дочці, тато навіть чути не хотів і сказав, що мене це не стосується. Я обурилась і сказала, що це м бере не стосувалось би, як би у моїй кімнаті не жила чужа людина.

Загалом ми з ним дуже посварились. І я сказала, що Ірина повинна з’їхати, бо якщо ні, змушена буду приписати у квартирі свого чоловіка і ми будемо тут жити. Тато сказав, що у такому випадку відпише свою половину Марії, тому у моїх інтересах заспокоїтися та прийняти ситуацію.

Потім я підійшла до Марії та спитала її про цю всю ситуацію, а вона взагалі заявила, що це не моя справа, що вона має право приводити до себе додому жити кого хоче!

Мій чоловік каже, що потрібно відпустити ситуацію та змиритись, сказав, що житло у нас є, дитині скоро в школу, що все буде добре. Але я все одно була дуже злою, що тато чужу людину впустив і навіть дозволу мого не спитав, коли його рідна дочка в кредитах.

Так потім у батька де вистачило совісті зателефонувати мені та дізнатися чи може він з онучкою зустрітись. Я звичайно відмовила і сказала, щоб він проводив час з дитиною Ірини. Він назвав мене дурною і сказав, що буде чекати моїх вибачень. Виявляється я ще вибачатися перед ним, а головне за що? За те що він без дозволу пускає чулих дуже у нашу квартиру? Смішно!

Потім мені подзвонила ця Ірина і сказала, якщо я вже так проти її присутності, то вона може з’їхати, мовляв вона не хоче ставати причиною конфліктів у родині. Але не думаю, що там все так просто, адже не дарма тато говорив, що може відписати все Марії. Я почала задумуватись над тим, щоб продати свою частину квартири.

Що робити у такій ситуації, я не знаю! Мені не подобається те, що тут відбувається, думаю ця Марія разом зі своєю дочкою хочуть забрати у мого тата квартиру, а як його вберегти не знаю, він і слухати мене не хоче!

Оцініть статтю
Тато привів чужих людей до нас додому, не спитавши мене