Тато моєї дружини, дуже інтелігентний чоловік. На старості літ, він вирішив почати жити по-новому, і насолоджуватися своїм життям. Він сказав, що настав час думати лише про себе та свої потреби.

Мій свекор живе сам, він завжди був дуже тихим, і ніколи не любив бути в центрі уваги. Але після того, як залишився без дружини, все змінилося.
Йому 55 років, а виглядає він на 40. Він закрасив сивину волосся, змінив стиль одягу. Почав відвідувати театри, кінотеатри.

Ми вже задумувалися над тим, може у нього є молода жінка. Але ніхто не наважується спитати.
Батько дружини живе сам у двокімнатній квартирі в центрі міста. Квартира з хорошими ремонтами та новою технікою. У нього є дві дочки. Одна з них моя дружина, іншій дочці 29, але живе вона закордоном. Там вийшла заміж за іноземця, і залишилася на постійне місце проживання.

У нас з дружиною є два сини-близнюки. Їм по 4 роки. Вони ходять в садочок, але часто хворіють, тому інколи потрібно залишатися з ними вдома. У мене немає такої можливості, тому що працюю я допізна. Дружина часто їздить у відрядження по роботі, і не завжди вдається залишитися з дітьми. Ми мали надію на свекра, але він дуже рідко на таке погоджується. Частіше в нього багато справ чи планів, і він немає часу. Він каже що ми вже дорослі, і маємо самі розв’язувати свої проблеми, тому він тепер хоче трохи пожити для себе, бо не так багато вже того життя залишилося.

Одного разу, сини підхопили вітрянку, і всі робочі плани мої та дружини розвалилися. Ні її, ні мене не відпускали з роботи, а дітей на когось потрібно було залишати. Ми просили батька хоча б на декілька днів переїхати до нас, що допомогти з дітьми. Тому що, наймати няню не було можливості. Та й це буде стрес для дітей, залишати їх з незнайомою дитиною. А дідуся вони любили, хоч він і не дуже балував їх увагою.

Та свекор відмовився, сказавши, що у нього є свої плани, і він їде на відпочинок. Нас це привело у шок. Дідусь проміняв час з внуками на відпочинок. Але ж це не просто наша забаганка, нам справді не виходить, а діти потребують нагляду. Та він сказав що достатньо нам помагав, тепер він заслужив на таке життя, як хоче він. Що якби ми попередили швидше, можливо він би переніс. Виявилося що тато дружини поїхав з якоюсь жінкою. Це була його сусідка, як часто заходила в гості до нього та допомагала йому. Напевно через неї він так змінився.
Дружина змушена була попросити свою подругу виручити нас. А зі свекром у нас стосунки зіпсувалися.
Що ж витворяє любов з людьми.

Оцініть статтю
Тато моєї дружини, дуже інтелігентний чоловік. На старості літ, він вирішив почати жити по-новому, і насолоджуватися своїм життям. Він сказав, що настав час думати лише про себе та свої потреби.