Така вона, своєрідна, братова любов

Я розлучилась з чоловіком і не знайшла іншого виходу, як поїхати за кордон в пошуках кращого життя. Мови давались мені дуже легко, тому за лінгвістичний бар’єр я не переймалась. В свій час я закінчила університет за спеціальністю перекладач, але за професією не працювала ніколи.

Я вирішила пошукати долю в Греції. Насправді по приїзду все складалося досить успішно, я знайшла хорошу роботу і навіть завела нові стосунки. Оскільки все йшло непогано, я вирішила, що хочу купити квартиру, але вдома, бо не горю бажанням залишатись на чужині назавжди. Я назбирала грошенят, придивилась непоганий варіант в місті, де проживав мій брат з дружиною, щоб бути ближче до рідні. Покупкою квартири я теж попросила зайнятися брата і оформити він повинен був все на себе. Данило був дуже радий такому моєму вибору, ми були в дуже гарних стосунках, і завжди мріяли жити неподалік одне від одного. Зроблено, тепер я не офіційно, але хазяйка новенької квартири в хорошому районі.

Невдовзі в Греції мій молодий чоловік покликав мене заміж. Я трохи вагалась, чи потрібно мені це знову, але погодилась. Він за дивним збігом обставин був з моєї області. Його батьки хотіли, аби син не їхав далеко, тому ми вирішили «ні нам, ні вам» – купити квартиру в обласному центрі. В нього були заощадження, а я планувала продати свою квартиру в районі й разом купити нову, але більшу.

Брат дуже обурився з того приводу, сказав, що офіційно квартира його і він не дозволить, щоб я поїхала далеко від нього. Хоча так було по-чесному, і до моїх родичів, і до родичів чоловіка відстань залишалась майже однаковою. Данило відмовився продавати житло. На мої вмовляння він не реагував, тому нам довелося купити однокімнатну квартиру, маючи пусту житлову площу в іншому місті.

Оцініть статтю
Така вона, своєрідна, братова любов