Сюрприз від нареченого

Ми зі Славком знаємо один одного з дитинства. Спочатку у садочок разом ходили, потім за партою вдвох сиділи, гуляли разом у одній компанії, так поступово почали зустрічатися. У тому то й сенс, що знаємо один одного давно, живе разом вже майже рік, а офіційно наші стосунки ніяк не узаконимо. Я вже з ним без завуальованих натяків розмовляла: любий, хочу білу сукню, фату, танець молодят, шалений медовий місяць врешті-решт. Славко з усім погоджується, лагідно обіймає та нічого не змінюється, дипломатично відмовчується.

А за останніх місяців два він змінився. Щось приховувати почав, десь зникати вечорами став або затримуватися на роботі, в телефоні постійно сидить, уваги почав менше приділяти, наче десь у хмарах літає, ніколи його таким  не бачила.

Недавно у мене професійне свято було, так Славко ввечері прийшов із тортиком, чай на кухні вдвох попили, порозмовляли, наче вже двадцять п’ять років одружені. Раніше він мені на роботу завжди такі букети замовляв, що всі дівчата заздрили. Минулого року ми прийшли на роботу, а весь офіс у повітряних кульках, я потім тиждень у піднесеному настрої ходила. Вихідні ми з ним завжди активно проводили, у кіно ходили, аквапарк, на ковзанах каталися, на екскурсії вибиралися, навіть на картингу були. Зараз вдома сидимо, піцу замовимо та фільми дивимося весь вечір. Я якось була натякнула, що хочу цікавіше вихідні проводити, так Славко мене на прогулянку у парк біля будинку запросив, що правда морозиво улюблене купив. На минулі вихідні нас друзі запросили за місто на дачу, відпочити, поспілкуватися, шашлику насмажити. Коханий мій відмовився, сказав, що погано себе почуває, прихворів.

Вже не знаю, що мені й думати, такого собі нафантазувала, науявляла, ходжу цілими днями знервована та зла. Ще й подружки масло у вогонь підливають, розповідають історії про коханок та зраду. Я знаю пароль від телефону свого хлопця, а він пароль від мого телефону. Вже почали закрадатися думки, переглянути з ким він спілкується, кому телефонує, що приховує. Порядність та виховання не дозволили. Вирішила поговорити з мамою Славка, стосунки у мене з нею гарні, може вона щось би і підказала. Валентина Миколаївна мене вислухала уважно, очі у підлогу опустила, відповіла, що ніяких змін не помітила, більше відпочивати порадила.

Я проплакала сама вдома півдня, але налаштувалася на серйозну розмову з нареченим. Ввечері Славко прислав повідомлення, що краще себе почуває та зможе поїхати за місто з друзями, мені він вже викликав таксі. Коли машина під’їхала до будинку друзів, він яскраво освітлювався. На святково вбраній веранді стояв Славко, а коли я підійшла, заспівав не просто пісню, а пісню-пропозицію. Звісно, я на такого не очікувала. Навіть спочатку розгубилася, стою у домашній одежі з червоними заплаканими очима, поворухнутись не можу, щаслива. А то не усі сюрпризи, ще й весільна подорож до Ніцци.

Виявляється, Славко сам написав для мене пісню, ввесь цей час їздив на репетиції. А подарунків почав менше дарувати, тому що збирав кошти на нашу весільну подорож. Яка я щаслива, не тільки розвіялися всі мої страхи і тривожні думки, але й від тепер офіційно наречена.

Оцініть статтю
Сюрприз від нареченого