Син залишив батька одного у пошарпаній квартирі

Нещодавно мені у спадок дісталась квартира від моїх батьків. У мене вже був син Максим, який одружений і живе з невісткою на орендованій квартирі, тому не було жодних сумнівів, що її я віддам саме йому. Моєї дружини не стало давно, тому радитись було ні з ким.

Це була радянська стара квартира, її стан був не найкращий, тому я вирішив запропонувати синові разом зробити там красивий ремонт і тоді їм там буде комфортно.

Максим спершу зрадів цій новині, але потім сказав мені, що думає буде краще, щоб він із дружиною жили у моїх апартаментах, а я б переїхав у ту радянську квартиру. Також він казав, що допоможе мені усім із ремонтом. Звичайно, я не хотів переїжджати, але мені довелось це зробити, адже я дуже люблю свого сина і зроблю для нього все! Тому згодом я переписав свою квартиру на нього.
Отже, я все ж опинився там, у старій квартирі моїх батьків. Чесно кажучи, тут було занадто погано, ніж я собі уявляв: пошарпані запліснявілі стани, плитка та плінтуси давно погнили, все це одразу навіювало якійсь смуток. Але я не падав духом, одразу зайнявся прибиранням. Самостійно зробити увесь ремонт я не міг, тому подзвонив синові. Вони зараз займались переїздом і їм було зовсім не до мене.

І що ж я мав робити? Звичайно я сам почав усе тут облаштовувати, не пройшло і години як я потягнув спину, нагнувшись над одним із плінтусів, і вже не зміг розігнутися. Ледве дотягнувшись до телефону, зателефонував синові й усе розповів. У нього не було поки часу робити ремонт, тому я попросив хоча б пожити у них, але мене ніхто у вже їхньому домі бачити не хоче.
Все ж, після довгих вмовлянь, Максим приїхав зі швидкою, яка допомогла мені вигнутись. Після того, як мені вкололи укол, мій син попросив мою пенсійну карту, щоб оплатити лікарів, це було дивно, але я дав гроші.

І що ж ви думаєте, потім син не повернув карту і пішов, сказав, що у нього якісь справи, залишивши мене одного у цих занедбаних моторошних стінах. А у моїй квартир вони зараз як господарі живуть та вже навіть мене туди не пускають.
Я не очікував такого від своєї рідної дитини! І що ж мені тепер робити? Померти у цих пошарпаних стінах?

Оцініть статтю
Син залишив батька одного у пошарпаній квартирі