Син ненавидить мене, бо вважає, що я зруйнувала його життя

Мій син Роман прийшов вчора до мене і повідомив, що знати мене не хоче, бо я зруйнувала його життя. Це було дуже болісно мені чути, адже я намагалась зробити для нього все, але отримала таке ставлення. Я розумію, у нього зараз дуже важкий період, звільняють з роботи, розводиться із жінкою, яка хоче відсудити у нього майже усе! Але я тут зовсім ні до чого, але Рома думає інакше.

Усе почалось з того, що шість років назад мій син одружився з дівчиною Оленою. Вона мені ніколи не подобалась, але Рома був у неї закоханий, тому моє слово для нього нічого не означало. Згодом у них народилась дочка, я була дуже рада появі внучки, тому проводила весь свій вільний час із нею, а Олена завжди кудись ходила, казала, що з подругами. Спочатку я їй вірила, але згодом почала підозрювати щось неладне.

Мої думки підтвердились, коли мій син побачив її з іншим чоловіком. Але Рома так сильно кохав цю погану дівчину, що вибачив її й вони продовжили жити далі. Після цієї ситуації, я попереджувала сина, що потрібно кинути її поки не пізно, він як завжди не хотів мене чути й продовжував вірити цій нахабі.

Згодом Рома запланував купити дім, хотів для своєї дочки зробити усе, у нього вже були відкладені гроші, тому це була не проблема. Тоді я говорила йому, що не варто, бо коли буде він розлучатись з Оленою, вона все відсудить, бо це спільно нажите, а син не хотів мені вірити, казав, що знає, що робить.

Він все ж купив будинок, планував зробити там ремонт, але несподівано його скоротили на роботі, грошей не було, у той період я й побачила Олену з іншим у кафе. Синові не говорила нічого, адже все одно не повірив би, та й проблем у нього вистачає. Але згодом Рома все дізнався сам, Олена звичайно ж подала на розлучення, як я й казала. Цей будинок вона хоче відсудити повністю і забрати у нього права на дочку, бо у сина зараз немає грошей і роботи.

Зараз триває суд, нового роботодавця Рома так і не знайшов і, коли я намагаюсь допомогти, він одразу звинувачує мене в усьому, кричить, каже, що я зрадниця, бо раніше не сказала. Але я все йому передбачила, він просто зовсім не хотів вірити. Ось такий у мене син, але я матір, тому буду з ним до кінця, навіть, якщо він не захоче мене бачити й чути, я буду підтримувати! Надіюсь, що у мого сина все налагодиться і невдовзі я все ж побачу свою онуку.

Оцініть статтю
Син ненавидить мене, бо вважає, що я зруйнувала його життя