Суперечка із батьком та братом дівчини.

Розкажу вам історію відносин з моєю колишньою дівчиною.

Одного вечора повертався я з роботи та вирішив зайти у кафе, щоб щось перекусити. Замовив собі стейк, вино та смачно вечеряв. Десь через хвилин десять до мене підсіла вродлива дівчина та запропонувала познайомитися.

Анастасія виявилася комунікабельною та цікавою особистістю. У нас знайшлося багато спільних захоплень. Вона, як і я займається кінним спортом та любить подорожувати.

Того вечора ми попрощалися, але вона ніяк не виходила з моєї голови та я запросив її на побачення.

От ми зустрілися…
Наше спілкування та наше побачення було ідеальним. Анастасія була надзвичайною та неймовірно розумна.

Згодом, вона запросила мене на чашку кави, до себе додому. Жила вона сама, орендувала квартиру та працювала. Я погодився завітати до Анастасії, але ще не знав, що на мене чекає.

Дівчина мене привітно прийняла, ми сиділи розмовляли та пили запашну каву. Але згодом, я почув дзвінок у двері та вирішив відчинити. На порозі був батько Анастасії, а також її брат Олександр.

Вони з агресією почали до мене говорити та погрожувати мені, якщо я ображу Анастасію, то вони покажуть свій характер. Я був здивований їхньою поведінкою та словами. Але подумав, що переживають за неї, тому так.

Але під час нашої бесіди, Олександр почав говорити, що я не достойний його сестри та інші схожі речі. Ми почали сперечатися, а згодом дійшло до бійки.

Анастасія хороша дівчина, але її сім’я мене приголомшила. Тому тепер ми не спілкуємося, хіба що дуже рідко, як далекі друзі.

Оцініть статтю
Суперечка із батьком та братом дівчини.