Суперечка через банальну причину.

Мій друг Петро зустрічається із дівчиною Сніжаною. Познайомилися вони у соціальній мережі та почали спілкування. Сподобалися одне одному та почали зустрічатися.

Сніжана та Петро гармонійно дивляться разом та дуже кохають одне одного. Сніжана мила та цілеспрямована дівчина. Петро веселий та дуже цікава особистість.

Тільки у них часто виникають суперечки, навіть через банальні речі.
От, недавно Петро розказував про одну із суперечок:

“Сніжана поверталася з роботи й по дорозі додому купила два йогурти. Один полуничний та інший персиковий. Їй більше хотілося персикового, а ніж полуничного. Тому вирішила, що собі візьме персиковий, а Петрові полуничний. Все було добре, якби вона не забула сказати про це Петрові. Коли Сніжана була в душі, Петро побачив у холодильнику два йогурти. Він подумав, що Сніжана буде полуничний та з’їв персиковий. Коли Сніжана помітила, що залишився тільки полуничний то влаштувала скандал: про те, що він взагалі не думає про неї, що він егоїст та інші схожі речі. Петро не очікував й не думав, що так вийде. Тому пішов у супермаркет та купив персиковий йогурт та найулюбленішу шоколадку Сніжани. Прийшов та вибачився, що не поцікавився. Та вони зі Сніжаною помирилися.”

Та це не єдина їхня схожа суперечка. Вони часто сваряться через банальні причини. Наприклад: “Ти не такого кольору сорочку одягнув, ця сорочка зовсім не пасує до моєї сукні. Я хотіла шоколад з горіхами, а ти купив з печивом.” Та інші схожі причини.

Хоча така банальна причина, а стільки шуму. Це ж нічого страшного. Я не розумію, чому люди самі собі створюють проблеми та конфлікти на рівному місці. Цікаво ще скільки Петро протерпить ці суперечки.
Але він дуже кохає її й готовий протерпіти заради неї, заради їхніх стосунків. У кожної людини є якісь мінуси. Тому не потрібно розставатися чи щось залишати, тільки тому, що це складну. Але й водночас хочеться спокою та гармонії. Думаю золота середина — найкраще.

Оцініть статтю
Суперечка через банальну причину.