Співробітник попросив доїсти мій обід.

Нещодавно влаштувалася на роботу в офіс, менеджером. У нашому офісі є хороша їдальня, тому інколи обідаю у ній або беру їжу із собою, з дому. Оскільки, я займаюся спортом та слідкую за своїм харчуванням, то я беру їжу з собою та їм по правилах своєї дієти. Але коли не вистачає часу на приготування, я обідаю в офісі.

У нашій їдальні дуже смачна кухня й досить великі порції, я інколи замовляю салат, іноді якийсь супчик та інші страви, які мені подобаються. Загалом, наш офіс є доволі чудовим місцем, у якому затишно та комфортно.

От тиждень тому, вранці у мене не було часу, щоб приготувати обід на роботу. Як зазвичай я їла тут. Взяла собі суп та пюре із салатом. Порція була дуже досить великою та смачною. Але я уже не могла доїсти, а з собою вирішила не забирати.

Й вирішила віднести у смітник. Але хлопець за заднім столиком помітив, що я не доїла, а уже хочу відносити. Й запитав: “Чи може він доїсти мою порцію?”

Я була приголомшена та не знала, що відповісти. Адже, така історія зі мною вперше. Спочатку я подумала, що можливо він немає коштів, але ні, хлопець їв щось та ніби мав гроші. Також одягнутий у не дешевий одяг. Взагалі, хлопець був доглянутим та з красивою, доглянутою бородою. Але я вирішила не ставити йому ніяких запитань, щоб не ставити його та себе у незручне становище. Я не хотіла, щоб відчував сором чи ще якесь відчуття. Й погодилася віддати свою їжу. Але ще довго думала про це та намагалася зрозуміти чому він просто не купив собі додаткову порцію.

Коли я віддала йому свою порцію, він ввічливо посміхнувся та щиро подякував. Я зрозуміла, що цей хлопець є культурною та ввічливо людиною.

Я так зрозуміла, що напевно він теж тут працює, хоча я бачила його вперше. А можливо я просто не помічала його або ж не звертала уваги.

Як виявилося, він працює юристом в нашому офісі. Але чому він попросив доїсти за мною, є досі для мене загадкою. Ми з ним рідко перетинаємося, адже працюємо у різних відділах та не маємо спільних доручень.

 

Оцініть статтю
Співробітник попросив доїсти мій обід.