Скандальна супутниця

Марині 54 роки, жінка щодня їздить додому трамваєм. Був важкий робочий день, адже закінчувався другий квартал, потрібно було підготувати гору документів. Тому жінка поверталася з роботи не о шостій годині, як зазвичай, а вже о дев’ятій.

На першій станції маршруту, вона зайшла в пустий вагон і сіла на найближче сидіння. Марина була дуже втомлена, вона сиділа і всю дорогу дивилась у вікно, в якийсь момент побачила там своє відображення і зрозуміла, що  її вигляд кепський, та їй було все одно, найбільшим бажанням зараз була тепла ванна.

За кілька зупинок сусіднє місце зайняла молода дівчина. Вона була одягнута в коротку спідницю, напівпрозору блузу, її довгі ноги продовжували тоненькі шпильки, а роздуті силіконом губи вкривала яскраво-червона помада.

Марина подумала: «Як це така мадам і їздить звичайним громадським транспортом?!»

Неочікувано, дівчина заговорила:

-Ненавиджу такі поїздки, навкруги лише «кислі» обличчя, ви псуєте мені настрій! Як взагалі можна так ходити,  ось ви,- звернулась до Марини, де ваша усмішка, де макіяж, можна і одягнути щось пристойніше. А вас жоден фоторедактор не виправить, з такою фігурою лише булочки продавати, та і ті несмачні, – образила ще одну жінку.

Всі навколо були шоковані словами нахабної дівчини. Бабуся, яка вже виходила відповіла:

-Дитино, роки пройдуть, краса мине, залишиться лиш те, що в серці, а там у тебе тьма і пустота!

 

Оцініть статтю
Скандальна супутниця